[]

whatsapp bildirim iptali sorusu

selamlar,

whatsapp'ta üyesi olduğum bir grup var. takipte olmak istediğim için ayrılmak istemiyorum. öte yandan bu grubun benim için aciliyeti yok ve bildirimleri kapatmak istiyorum. ayarlardan bildirimleri kapattım ve grubu sessize aldım. ancak yine de, mesaj geldiğinde pil durumu, şebeke göstergesi falan filan olduğu alanda minik whatsapp ikonu görünüyor. o gruptan gelen mesajlar için hiç bir bildirimin gelmemesini sağlamanın bir yolu yok mu?


 
sesi açıp tekrar sessize al. 3 ay 1 yıl vs. diye sorduğu ekranda altta bildirimleri göster mi gösterme mi ne bir seçenek var. orayı tikle ya da tiki kaldır duruma göre işte..


  • nrmnm  (28.06.17 14:42:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.