En az iki kez izlediğinjz film?

İsmini ve türünü de yazarak söyler misiniz?

98 yapımı Sefiller

  • harvey  (26.06.17 22:23:14)
memento, ilkinde anlamadım.

  • goodz  (26.06.17 22:27:19)
Snatch
Fight Club
Dictator
  • gozu acik sevisen yahudi  (26.06.17 22:28:17)
çok var ama sayı olarak en çok izlediğim captain america: the winter soldier olabilir büyük ihtimal

  • peki madem  (26.06.17 22:33:06)
12 Angry Men. 50 defa izlemişimdir.

  • angelus  (26.06.17 22:35:15)
çok var +1

inglorious basterds
pulp fiction
dr. strangelove.

en çok izlediklerim içinde en çok izlediklerim bunlardır herhalde.
  • ravenclaw  (26.06.17 22:38:08)
Goodfellas - biyografi
Wolf of wall street- biyografi
Shutter Island - Gerilim
Whatever works - komedi
The king's speech - biyografi
A beautiful mind - biyografi
The pianist - biyografi
The social network - biyografi
Man on the moon - biyografi
Faq about time travel - bilim kurgu
Back to the future serisi - bilim kurgu
Doctor strangelove: Komedi
Deadpool - komedi
Midnight in Paris - Bilim kurgu mu komedi mi bilemedim
The matrix(sadece ilk film) - bilim kurgu
K-pax - bilim kurgu
Ice Age - komedi

Aklıma gelenler bunlar.
  • noluyo yaa  (26.06.17 22:38:52)
interstate 60, fantastik, yol, macera.
train de vie, nazilerden korkan bir yahudi köyünün hikayesi, komedi, dram, yol.

çok keyifli ve sevimli filmler.
  • dahinnotha  (26.06.17 22:41:22 ~ 22:42:25)
kosmos
the green mile
color of paradise
  • wilhelmwasmuss  (26.06.17 22:45:27)
Twelve monkeys, matrix, akira, moon, ghost in the shell, 2001:a space odyssey, minority report. Tümü fantastik ya da bilim kurgu ya da türevi.

  • kargn  (26.06.17 22:46:14)
The fountain hatta üç gün üst üstte izlemiştim. Her bir izleyişte bir başka olmuştu.

  • clones  (26.06.17 22:46:25)
başkalarının hayatı / dram (eminde olamadım) 4-5 defa izlemişimdir. hem konu hem ulrich mühe efsanedir bu filmde.

  • Phoebe  (26.06.17 22:51:49)
Life of Brian- Komedi
Repulsion - Korku, Gerilim
The Tenant- Gerilim
Burn After Reading - Komedi
Everything You Always Wanted to Know About Sex But Were Afraid to Ask- Komedi
Paris Texas- Dram
Dangerous Liaisons- Dram(?)
  • buf-e kür  (26.06.17 22:53:05 ~ 22:55:00)
The danish girl, biyografi
Gülen gözler, neşeli günler

Aklıma ilk gelenler bunlar oldu
  • mutlusismankedi2015  (26.06.17 23:00:30)
  • apartman teyze  (26.06.17 23:34:59)
Oldboy - türe ne yazayim bilemedim.

  • o ben degilim  (26.06.17 23:44:27)
lotr serisi - fantastik
vizontele - komedi
naked - drama
pulp fiction - reservoir dogs - kill bill - drama/suç
v for vendetta - suç/drama

daha onlarca vardır ama ilk aklıma gelenler bunlar.
  • Apocalypse  (27.06.17 01:21:52)
back to the future serisinin (bilim kurgu - komedi) her filmini en az 5'er kere izlemişimdir

  • yuto  (27.06.17 02:18:07 ~ 02:18:25)
yeşilçam fileleri var bink ere izlemişimdir. sadri alışık, kemal sunal filmleri falan. umut var (haya5). otobüs (hayat), the gold rusjh(komedi), shadows and fog(komedi), korkarlen(hayat), au haard balthazar(hayatın ağababası), kader(dram), tabutta rovasata(hyat, rahatlatma filmi), i hired a contract killer(rahatlatma filmi, komedi), üşütük(saçma komedi)..

daha var da aklıma bunalr geldi.
  • misterturist  (27.06.17 02:30:25 ~ 02:53:24)
hemen her filmi 2 kez izlemişimdir ben. ya çok sevdiğim için, ya anlamadığım veya sonunu/önemli sahnelerinden birini falan unuttuğum için, ya arkadaşıma/sevgilime/misafirime vs de izletmek istediğim için. sevmediğim ve yarım bıraktığım filmler hariç (tabi ki hariç olcak zaten, adı üstünde yarım kere izlemişim asdf) her filmi en az 2 kere izlemişimdir. bu da çok fazla sayıda film eder. sen şunu 10 falan yap bence.

soruya bir tane cevap: beetlejuice / fantastik komedi
  • reso aga  (27.06.17 02:31:36 ~ 02:32:09)
pride and prejudice 2005 yapımı olan.
bir de bir the x files bölümü olan "memento mori" dönüp dönüp izliyorum.

  • denne  (27.06.17 02:46:35)