21 gün olumluyoruz

Arkadaşlar üzerimdeki negatif enerjiyi dağıtmak adına 21 günlük bir olumlama yapacagım. Olay söyle olacak sabah kalktığımda ve tam uykuya dalarken belli cümleler söyleyeceğim kendime. Gün içinde de tekrarlayacağım bunu.
Bana katılmak ister misiniz? Denemenin faydalı olacağını düşünüyorum. Bir grup oluşturur ve olumlamalar ne yönde gittiğini konusuruz.

Sonra ne olacak?

  • Traveller  (24.06.17 06:01:08)
Ben varım!

  • megalomaniac  (24.06.17 06:03:53)
@Traveller sonrası için zaten olumlamaya başlamadan önce herkesin kendi için çizdiği bir hareket planı olacak. Olumlama yaptıgı seyi hayatıma çağırması için o şey için adım atmaya başlaması gerekecek.

  • Kalinka  (24.06.17 06:18:25)
@megolamaniac süpersin 2 kişi olduk bile

  • Kalinka  (24.06.17 06:18:55)
ben de katılırım :)

  • queen bee  (24.06.17 08:51:20)
ben katılmam ama sizi uzaktan olumluyorum :)

  • twelfth  (24.06.17 09:38:10)
Ben de denemek isterim :)

  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (24.06.17 09:49:33)
Nası yapcaz

  • Esinsin  (24.06.17 09:59:08)
Ben de varım!
Bunun için whatsapp grubu falan kurup iletişim halinde olacak miyiz?

  • dahinnotha  (24.06.17 10:27:52)
Olumlamayı hatırlatman güzel oldu ben de başlayacağım. nolcak diyen arkadaşa da selamlar

  • fasulyek  (24.06.17 11:18:18)
e bana varsa ben de varım.

  • sanrı  (24.06.17 11:55:29)
Arkadaşlar salı sabahı başlayacağız o dakikaya kadar herkes isim yazdırsın. Bir whatsapp grubu kurma taraftarıyım, siz ne dersiniz? İletişim kurmamız gerek diye düşünüyorum.

  • Kalinka  (24.06.17 12:37:34)
Ben de varım❤

  • beyaztenlikiz  (24.06.17 12:59:24)
nası oluo ki

  • mirty  (24.06.17 13:01:14)
Ben de dahil olmak istiyorum.

  • opitseri  (24.06.17 13:02:45)
ben de varım. deneyelim :)

  • soft  (24.06.17 13:05:45)
ben de varım, gruba katılıma hazırım :)

  • ucurumdanasagiyadogruyuvarlananyaprak  (24.06.17 13:13:26)
ben de varım, gruba da katılırım. ne kaybederiz ki :)

  • sabenburak  (24.06.17 13:30:50)
Nasıl iletişim halinde olacağımıza dair başka fikirler varsa alabilirim, ben teknoloji konusunda biraz kıtım. Whatsapp rahat olurdu ama bilemiyorum bu durumu kullanan olur mu?

  • Kalinka  (24.06.17 13:33:00)
ben de varım, neden olmasın?

  • ron dennis  (24.06.17 13:34:45)
nasıl bir enerji o? kaç joule?

bu iş büyür ve batıl şeylere kafayı takmış bir tarikat haline gelirseniz bana da haber verin, katılayım.
  • zgrydn  (24.06.17 13:35:10)
Ahahahahah,şimdiden etkiledik bak.

  • Kalinka  (24.06.17 13:37:13)
telegram'da istenirse telefon numaraları gözükmüyor galiba gruplarda, ama tam emin değilim araştırmak lazım.

  • ucurumdanasagiyadogruyuvarlananyaprak  (24.06.17 13:37:42)
@e bana nick birakmamissiniz zalimler
Telefondan bakmak zor oluyor görmemişim:)

  • Kalinka  (24.06.17 13:38:52)
Ben genel hatları, araştırdığım kısmı grup kurunca yazacagım. Herkes de bildiği şeyler varsa yazacaktır, aynı zamanda bu 21 gün ne için olumlama yaptığını da yazacak. Sonra başlayacağız.

  • Kalinka  (24.06.17 13:40:58)
ben de yapmak istiyorum ama bugünlerde çok negatif enerjiliyim. Total enerjimizi etkiler miyim öğretmenim?

  • yuvarlanantencereninkapagi  (24.06.17 13:42:33)
Estağfirullah :)))))) hep beraber iyi olacagız

  • Kalinka  (24.06.17 13:46:01)
Ben de istiyorum :)

  • bendensin  (24.06.17 14:09:14)
telegram diyorum öyleyse. hiç kullanmadım ama kullanırım

  • yuvarlanantencereninkapagi  (24.06.17 14:13:27)
beni de yaz!

  • groove  (24.06.17 14:28:49)
Giderek büyüyoruz

  • Kalinka  (24.06.17 14:37:32)
Bu kadar katılım ben de beklemiyordum

  • Kalinka  (24.06.17 14:37:51)
365 gündür negatif enerji yüklüyüm, 21 gün olumlu olmak istiyorum diyor ve varım diyorumm.

  • geçerkenugradım  (24.06.17 14:43:41)
Beni de yazın!

  • zseak  (24.06.17 14:46:01)
whatsapp daha iyi bence, rahatsız eden lavuk olursa da engelleyip geçeriz ne olacak :)

  • sabenburak  (24.06.17 19:36:31)
ben de 21 gün olumsuzlayacağım. 21 gün sonra görüşelim. ciddiyim.

whatsapp grubunda da tek kişi olacağım. herhalde kavga çıkmaz.
  • Apocalypse  (24.06.17 19:39:36 ~ 19:44:28)
ben de katılmak istiyorum!

  • matilda  (24.06.17 22:15:58)
Ben de nasıl yapılacak kısmına takıldım. Ben 3 haftadır diyet spor tüm hastalıklarım için doktorlara gitmeler bilmem neler yapıyorum ciddi ciddi durumu özümsedim hiç geri döneceğimi düşünmüyorum. Böyle bir şey düşünmeniz çok hoş. Bu yolda da bence herkes birbirine destek verip kontrol edebilmeli. Mesela grupta herkes atıyorum sabah saat 10'a kadar kendi cümleleriyle her ne söylemek istiyorsa söyleyip ses kaydını gruba atsın. Her gece de yine 12'ye kadar aynı şeyi yapsın. Böylece yapamayanları gazlayabiliriz, güç verebiliriz. Hadi hadi sen sen sen nerde kaldı bugünün olumlamaları deriz :)) çok tatlı olur ponçiklikten ölürüz jasjshsh

  • apartman teyze  (24.06.17 22:50:20)
eksisozluk.com

Yaptığınızın bundan farkı yok. Ama bunu da eleştirirsiniz böyle bilim mi olur diye...
  • tavish11  (24.06.17 23:04:11)
adam bize kavanoz dedi beyler.

  • sanrı  (24.06.17 23:18:32)
Ben de nasıl yapılacağına dair detaylı bilgilendirme istiyorum yapacaksak doğru yapalım:). Ve telegramfa telefon numarası olmuyorsa telegram iyidir iletişim için

  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (24.06.17 23:27:10 ~ 23:28:52)
Ben de olmak isterim ama kendimi değil de, sizi olumlasam olur mu? Kendimle zaten yüzleşiyorum ara ara, her gün laflıyoruz, söyleyecek pek şeyim yok. Bir de öyle gaza getirici, motivasyonel sözlere, şu tarz şeylere çok fena gülüyorum ben, çok komik geliyor.
cdn.motivationgrid.com
Sizinle ilgili inandığım şeyleri güzel güzel söylesem. İnanmadığım bir şeyi söylemeyeceğime söz versem, böylece siz de başka birinden gelen güzel bir sözden güç alsanız?
  • aychovsky  (24.06.17 23:48:42)
Herkese selam. Yapacaksak dogru yapalım fikrine katılıyorum, ben bir cok sey araştırdım ve katılım böyle olunca devam da ediyorum okumaya fekat fikir alışverişi yaparsak dogru olacak. Whatsap grubu kurup bir fikir alışverişi yapıp baslayalım derim

  • Kalinka  (25.06.17 03:37:53)
Whatsap olayında hemfikirsek herkes bana mesaj atsın numarasını. Kafamızı bozan biri olursa engelleriz diyen arkadasa da katılıyorum.

  • Kalinka  (25.06.17 03:39:06)
Bu arada pazartesi akşamına kadar grup oluşturalım ve usül belirleyelim ki salı sabahı tertemiz bir başlangıç yapalım

  • Kalinka  (25.06.17 03:55:58)
Varım.

  • sylr  (25.06.17 03:58:36)
Güzel insanlar 21 günlük olumlama diye standart bir ismi olan whatsap grubumuzu kurdum. Suan için 4 kişiyiz. Sonrasında ismi de değiştirip işleyişe karar veririz.haydi numaraları bekliyorum

  • Kalinka  (26.06.17 00:38:56)
Neden whatsapp peki? Telegram gibi anonim olacağımız bir ortamdan olmasını isterdim.

Ekleme: Whatsapp'tan engellemekle hemen kurtulunmuyor, numaramızı alıp paylaşabiliyor insanlar gıcıklığına. O yüzden anonimlik olsun istiyorum.
  • geçerkenugradım  (26.06.17 11:25:17 ~ 13:35:55)
Eğer birleşip Bi konuşabilirseniz ne yapacağımıza karar verelim, dediğim gibi çoğunluk ne isterse o.
Bu arada duyuruda bizi sanki müridlerimizi toplayıp zincirleme ayinleri yapacakmış gibi göstermelerine cok güldüm:)
Sadece ve sadece birbirimizi motive edeceğiz, işr yaramazsa kaybedecek bir şeyimiz yok. Neyse hala katılmak isteyen varsa telegram veya whatsapp mesaj atsın lütfen.
  • Kalinka  (26.06.17 11:54:48)
*konusabilirseniz degil konusabilirsek olacaktı

  • Kalinka  (26.06.17 11:56:13)
biz whatsapp grubu kurduk ve şuan 5 6 kişiyiz. aramızda rahatsızlık verici bir muhabbet olmadı şimdiye dek ve kimsenin de rahatsız edileceğini düşünmüyorum. whatsapp herkesin kullandığı bir uygulama. telgram'ı indirmek, kurmak kolay olsa da ekstra bir külfet.

aramıza katılmak isteyen buyrun gelsin.
  • dahinnotha  (26.06.17 17:05:15)
bir de olumsuzlama yapacak arkadaşları da başka bir duyuruya alalım. dilerse onlar da kendileri için bir olumsuzlama grubu oluşturabilirler. ancak mümkünse konuyu sulandırmayalım.

bu duyurunun açılma amacı basit, biz böyle bir şey yapacağız dileyen gelsin. yorumlarınız için teşekkürler, ancak ihtiyacımız olduğunu sanmıyoruz:)
  • dahinnotha  (26.06.17 17:07:18)
Bu duyuruma dönüş yapan herkese teşekkür ederim, biz bir whatsapp grubu oluşturduk, telegramdan oy birliği ile vazgeçtik:) fakat bence burdan telegram isteyen arkadaşlar da kendi aralarında bir grup oluştursunlar..
İçindeki negatif enerjiyi öldürmek isteyen, ruhunu güzellikle beslemek isteyen ve bunun için adım atmak isteyen herkesi de canı gönülden selamlıyorum. Bu akşam biraz dertleşip Bikaç ön adımla başlayacağız.
Yapacağımız sey net ve basit. Ayin degil tören degil, sözün büyüsüne beyni inandırmak, bu hurafe filan degildir ama uzun uzadıya konuşmaya gerek yok. Ve olmadığında da kaybedecek bir şeyimiz yok. Grubumuz şimdiden güzel bir enerji yakaladı.
Uzun süren olumsuzluklar insanı başka bir hale getirebilir yaşamayan bilmez
İçindeki ışığı arayan , yollar açan herkese kolaylıklar dilerim.. Sevgiler
  • Kalinka  (26.06.17 22:36:31)