Kamera Sorusu

Şu üzün süreli çekim yapan kameralara ihtiyacım var. Bir inşaat başlarken kurucaz, bitene kadar çekim yapacak korumalı vs. Ne diye aratmam lazım internette onu bile bilemedim, el yardım.

dome kamera, biz ondan kurduruyoruz. internet üstünden de izlenir.

  • hosein  (22.06.17 12:47:33)
eğer amaç timelapse yapmak ise öyle video çekerek yapılmaz, fotoğraf ile yapılır.

  • ruhu sarisin  (22.06.17 13:32:07)
@hosein hocam dış mekanda çekim yapacak, yağmur kar koruması falan varmış. Sizin dediğiniz böyle bir şey mi?

  • al-se  (22.06.17 15:19:32)
Sanırım sormak istediği şey "amaç ne?" Yani güvenlik mi? iş takibi mi? BIM mi? yoksa PR faaliyetleri veya başka bir amaç için mi?
Bunlara göre ihtiyaç ve istekler değişecektir.
Bununla birlikte sizin için hem doğa şartlarına göre IP koruma seviyesi, hem de fiziksel koruması önemli olacaktır.
Tabi ayrıca, kayıt nereye yapılacak, bunun için bir altyapı var mı? en fazla kaç günlük arşiv olacak vs. vs. Bu altyapının kapasitesine göre ancak video kalitesi vs belirlenebilecektir.
  • cursor  (22.06.17 15:31:34 ~ 15:35:04)