En iyi sosyal tesisler

Sosyal tesisler... Yüzyıllardır insanları kazıklanmaktan kurtaran tesislerimiz...
Manitayla gidilesi yerler... 15 liraya manzaralı yemek yenilen yerler...

introyu yazdıgıma göre, gittiginiz en iyi sosyal tesis hangisiydi?

benim icin istinye sosyal tesisleri 1 numarada, balık corbası harika..

garsonların ter kokusunu hesaba katmazsak cankurtaran sosyal tesisleri 2 numara (yenikapı tarafı)

how baat ye? (peki sizin için?)

Arnavutkoy'deki guzeldi ama en son bir 5 yil oluyor gideli. Simdiki hali nasil bilmiyorum.

Onun disinda sosyal tesis deyince benim aklima karbonatli cay, sutu bozuk kahve, plastik karistirgac, yemek adina en fazla coft kasarli tost falan geliyor. Diger gittiklerim hep oyleydi.
  • aychovsky  (20.06.17 21:02:12)
İstanbul üniversite'sininki çok güzel ama memur olma şartı var herkesi almıyorlar.

Florya'nın da restoran kısmı güzel, kafeterya kısmı ayçovsky'nin dediği gibi,
  • ekaterina  (20.06.17 21:14:14)
Florya çok güzel ve çok kalabalık. Avcılar eh, yakınlardaysa tercih edilebilir.

  • soft  (20.06.17 21:17:07)
Beykoz'da hem restaurant hem de cafeteryanın manzarası muhteşem. Yemekler idare eder.

  • kaptan memo  (20.06.17 21:25:35)
Ben kasimpasadakini ve halicdekini seviyorum. Arnavutkoydeki de guzel

  • nax  (20.06.17 21:50:29)
florya derdim ama asla bir şey yemeyin mide ağrısı çekersiniz.Aqua floryaya gittiğimde spor olsun diye oraya kadar yürüyüp bir şeyler içip manzara için güzel

  • turkuaz  (20.06.17 21:56:22)
küçükcekmece deki gol ve park kenarında. bence gayet güzel

  • faik abi  (20.06.17 22:35:19)
Yıldız parkında ki köşkler güzel

  • gazozailacatmauzmani  (20.06.17 23:50:11)