Ayrılma bahaneleriniz neydi ?

Farklı değerler

  • EXXE01  (17.06.17 01:16:03)
bana söylenen bir tane yazıyorum

sen beni, benim seni sevdiğim kadar sevmiyosun ve bu beni çok yıpratıyor

türkçe mealide şöyle; bana senden daha çok ilgi gösteren birini buldum
  • berginyonbaenre  (17.06.17 01:45:48)
Beni onu sevdiğim kadar sevmiyordu

Türkçe meali; daha fazla ilgi gösteren birini bulmadım ama yeterince sevilmediğimi düşünmek bazı şeylerin bitmesine neden oldu
  • scomalt  (17.06.17 01:48:55)
@scomalt ayrılma nedeniniz bu olabilir ama ayrılırken bunu mu söyledin ?

ayrılırken söylediğiniz ayrılma sebebi soruluyo anladığım kadarıyla
  • berginyonbaenre  (17.06.17 01:52:39)
telefonumun şarjının çok çabuk bitmesi.

  • floydian  (17.06.17 01:53:27)
@berginyonbaenre evet böyle bir cümleyi içinde barındıran bir kaç şey daha dedim, o da cevap bile vermedi :) Sanırım bu beni terkeden değil terkedilen yapıyor haha

  • scomalt  (17.06.17 01:57:23)
Hiçbir şey hissetmemek

  • catch the arrow  (17.06.17 02:34:30)
Zamanını çalmak istemedim. Çünkü başlarken bir gün ayrılacağımı biliyordum.

  • dissendium  (17.06.17 02:39:57)
Valla bi sey demedim. Kendisi yedigi boklari biliyordu. Aldigim en isabetli karardi sanirim.

Bikac kere de sanirim "seninle ayni seyleri ayni oranda hissetmiyorum" benzeri seyler dedim. Dogrusu buydu cunku.

Ha bi kere de "sen benim dogru kisi oldugumu dusunuyorsun ama ben oyle dusunmuyorum, dogru kisi olsaydim ben de ayni seyi dusunurdum."
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (17.06.17 11:24:59)
mutsuzluk.
ilişkinin geleceğine dair hayal kuramamak.
sıkışmışlık.
  • blatta hiberna  (17.06.17 19:34:19)
duyduğum: haklıymışsın bu çok hoşuna gider senin; aşk geçiyormuş.

söylediğim; artık yeterince güzel değilsin.
ben bunu söyledikten sonra ağladı tabi, ben de kıyamadığım için ayrılamadım. bu sayılmayabilir o yüzden. sanırım ben hayatımda hiçkimseden ayrılamadım. bu dünya için fazla gerçekçi ve bi' gerçekçiye göre de fazla naif bi' insanım galiba.
say be, hayat çok tuhafmış gerçekten.
  • mete kudur  (17.06.17 19:52:24)
"Aşık olamadım."

  • twelfth  (19.06.17 09:53:26)
konuşmanın artık içimden gelmemesi
karşı tarafın beni darlaması
en ufak şeylere bile müdahale edilmesi, benim de buna gelememem.

ve daha niceleri...
sözün özü; ayrı teller, farklı frekanslar.
  • finsidigi  (20.06.17 17:04:51)
benle üzüleceksin dedim.
bana aynısı dendi.

Üzüntü ihtimali bile korkunçken insanlar nasıl sevgili olabiliyorsa?!
  • fallopian  (20.06.17 17:26:34)