[]

çıralı'da kamp alanı dışında çadır kurmak vs. yasak mı? ya adrasan?

kumsaldan bahsetmiyorum. caretta caretta yumurtalarından dolayı orası yasak olmalı zaten.

yanılmıyorsam koyun sonuna doğru arkası ormanlık çadır kurmaya uygun bir alan vardı. oraya çöksek sıkıntı olur mu?

aynı soru adrasan için de geçerli. camping işletmelerine girmek istemiyorum. sahile makul uzaklıkta çadır atabileceğim bildiğiniz bir alan var mı?

tecrübe ettiğiniz mangalcıların pek fazla olmadığı sakin koyları da öneri olarak alabilirim.

teşekkürler.

 
Geçenlerde bunu youtu.be izlemiştim. Geçen senenin ama belki yardımcı olur.


  • iscanthere  (15.06.17 17:56:00) 
elemanın tayfa tam da bahsettiğim alana kurmuşlar sanırım.

iyi oldu video sağolasın.
  • jugador  (15.06.17 18:05:57) 
Adrasan'a yakın mesafede Korsan Koyu var. Denizin dibine çadır atabilirsiniz. Mangalcılar olabiliyor hafta sonları ama gece kalmıyorlar orada, yakın yerlerden günü birlik geliyorlar. Koyun az yukarısı da Gelidonya Feneri'ne kadar hep orman, etrafta hiç kimse olmasın diyorsanız oralara da takılabilirsiniz.


  • pokepoke  (15.06.17 19:31:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.