yarın zuhal topal'a çıkacağım

aday olarak. siz aday olsanız kriterleriniz ne olurdu? aranızda daha önce katılıp, mutlu bir yuva kuran var mı?

Benim tek krikerim (doğrusu kriker, krater değil) güzellik olurdu.

  • dissendium  (15.06.17 00:05:22)
İsim ney kime talipsın. İzleyelim yarin

  • all girls dream  (15.06.17 00:10:25)
kendim gibi ateist talip isterdim ama zuhal olcay'da ramazan ramazan zor söylersin bunu.

  • pilav  (15.06.17 00:13:14)
Bir akrabamız katıldı ama hiç talip gelmedi sanırım, anlamadık bi anda programdan aldılar garip bi şekilde, bir şey de anlatmadı. Bana hep ajanstan gelenler kendileri çalıp kendileri oynuyor, aslında kimsenin derdine derman bulamıyorlar gibi geliyor. Sana nasıl talip oluyorlar daha önce çıkmadıysan. :O

  • ekaterina  (15.06.17 00:13:46 ~ 00:14:29)
Dikkat et eskort cikmasin başkan talibin :).

  • opitseri  (15.06.17 00:14:15)
@pilav, son duamı edip söyleyebilirim (''mutaassıp olmazsa sevinirim'' şeklinde)

@ekaterina, direkt locadan başlayabiliyorsun kendini tanıtıp. iyi bir commentator olursan talipsiz baya bi takılırsın gibi geliyor, göreceğiz.

@cesario, yayabilirsin, kesin bilgi. (bedavaya gidiyorum şimdilik) (düğün masraflarını çıkarsam kâfi)
  • ateistanbul  (15.06.17 00:19:30)
@ateistanbul isim ver izleyelim yarın

  • limoncello  (15.06.17 00:25:40)
yalniz türk halki gayrimüslüm damat adayina hazir degil. sen söylesen bile yayindan önce keserler orayi.

ben aday olsam üniversite mezunu, kültürlü, düzenli spor yapan, güzel ve alimli, yemek yapmasini seven ve hayvansever hanimlardan talip cikmasini isterdim.
  • pilav  (15.06.17 00:30:07)
Mesajlaşırken -de, -da ayrımının düzgün yapılmasını kriter olarak belirleyen sen miydin :)

  • megalomaniac  (15.06.17 18:40:53)
haha, evet!

  • ateistanbul  (15.06.17 18:49:05)
çıktın mı?

  • limoncello  (15.06.17 18:52:17)
ciktim abi, esin hanim beni reddetti :/ yarin locaya cikiyorum, artik her makul insan gibi taliplerimi bekleyecegim... serkan ben bu arada. ("bu arada bora ben")

  • ateistanbul  (15.06.17 19:13:23)
boydan dolayı reddetti bence moruk üzülme:(

  • sen nasıl bir insansın  (15.06.17 19:15:34)
ne zaman yayınlanacak merak ettim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.06.17 19:16:00)
p.s: google'layinca cikan serkan ben degilim; "serkan-esin aski..." haberleri baska serkan'in eseri.

  • ateistanbul  (15.06.17 19:17:39)
kardeş harbi troll değilsin he mi?

  • ya ben lan neyse  (15.06.17 19:20:26)
muhtemelen :/ oysa baslarda "sesi mesi ne tatli" diyordu... bilsem ben de topuklu giyerdim! neyse, askimi kisa surede bir yerlere gommeliyim.

  • ateistanbul  (15.06.17 19:22:42)
Amme hizmeti part 3 dakika 16.50

www.hddizifullizle.com
  • bahcemaruf  (15.06.17 19:31:26)
@bahce: yok mu başka link hacı engelli bu internet kafede.

  • ya ben lan neyse  (15.06.17 19:38:01)
Çok iyiydin :)
"İyi çocuk ama ingiliççe" der gibi izlediler seni sfghjklş

  • megalomaniac  (15.06.17 20:11:24)
şimdi bitirdim izlemeyi abi sen nasıl kendini böyle insanların arasına attın sana kız mı yok allağaşkına ya :(

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.06.17 20:32:08)
Proletarier +1 neden :(

  • pastörizesüt  (15.06.17 20:38:29)
hocam şimdi izledim sen naptın düzgün adamsın ne işin var oradaki canavarların arasında dedim bende.

  • basond  (15.06.17 20:52:48)
Kriterim az mazot yakmasi olurdu. Aylik max 750tl yakmasi lazim. 2500tl cok mesela.

  • stavro  (15.06.17 20:57:09 ~ 20:57:36)
Hocam naaaptın ya? Ahahasasasa :) Gayet de düzgün, hoş çocuksun ne işin var orda? :) Aynı sektördeyiz bak seninle, ne hoş donanımlı hatunlar var bizim sektörde be yav.

Neyse, bol şanslar ne diyeyim. Program tatile giriyormuş yalınız.
  • old possum  (15.06.17 21:13:05)
Gitmeden esin hanım bu, buna talip oluyorum desen bu kızla olmaz derdik :( senin orda ne işin var+1.

Esin hanım'ın seveceği tip; neyse öyle bi fotoğraf tam bulamadım, ne bileyim yakası açık oturan dar gömlek, kaslı vücut, nargile cafeleri seven, jipi olan falan birisi bence. bi de bence bu kız hoş bi kızmış+tıp fakültesi okuyor diyorsun. Bu kız neden sevgili bulamasın bu bilgiler gerçek olsa, çok saçma cidden. Sen de mi ajanstansın serkan doğru söyle :D
  • ekaterina  (15.06.17 21:14:53 ~ 21:23:11)
yakıştıramayanlardan biride benim aga. hani kızla seni değil, senin bu kıza talip olmanı.
programda yorum yapan elemanlarda zaten alpha olmayı deneyen boş insanlardan, o yüzden o eleştiriler, olmazlar falan filan.

yalnız kız baya bimbo denen tiplerden.
  • harpo  (15.06.17 21:19:35)
www.deathisbadblog.com

ovgulerinize mazhar olmak guzel dostlar. bazen ben de yaptiklarima anlam veremiyorum, "cok da sey yapmamak lazim"

iyi tarafindan bakalim, yakin gelecekte bir zirve olursa "zuhal topal-serkan" yakaligimla istirak eder, kagittan tasarruf saglarim ^^
  • ateistanbul  (15.06.17 21:31:18)
ekaterina + 1
Orada ne işin var senin öyle + 1
Neyse, macera olmuş.
Esin Hanım Demet Akalın eşliğinde nispetli el sallayacakmış gibi duruyor, sen film festivali başlarken heyecanlanan insan gibi bakıyorsun. Sana kız mı yok, kesin vardır daha güzel ve zekisi.
Bir de arkandan 'Ara ara, belki de bulursun' çalmışlar; kınıyorum.
  • aychovsky  (15.06.17 21:32:12 ~ 21:53:16)
Neden yaptın ki bunu :///

Ay bana bi şeyler oluyor. Kadın kabus gibiymiş, ayh.
  • devilred  (15.06.17 21:39:38)
ne işin var orada +1000
Bir de kız tıp okusa ne yazar ki bence kesinlikle doğru değil. Tıp okuyor olsa söylediğin şeyleri elli defa sormazdı. Ya dinlemedi ya da anlamadı :))

  • duyond  (15.06.17 21:49:06)
Ya bi de şeyi anlamadım, burada talip değilim demişsin, orada talip olarak çıkmışsın. Ajanstan mısın? Dürüst ol lütfen.

  • devilred  (15.06.17 21:53:07)
ekaterina+1
aychovsky +1

izledigimden beri 'neden?' diye sorguluyorum. bence zuhal topal'i bosverin, duyurudaki ifsalari yakalayip su videoyu ekleseniz burda cok daha iyilerini bulursunuz. ne isiniz var sizin onlarin arasinda? :)
  • fraise  (15.06.17 21:54:03)
Hepsini izleyemedim ama hoşlandığın kız güzelmiş. Sırf beğeni zevkin için tebrik ederim. O kız biraz daha sert görünümlü birini arıyor gibi. Sen onların yanında çok masum duruyorsun. Çapına göre birini bul demeyeceğim. Böyle kızları kovalamaya devam.

  • dissendium  (15.06.17 21:56:04)
bence de boydan kaybettin ama o kiz olumlu cevap verse bile ikinizden bir cacik olmazdi. sana kiz mi yok, ne isin var orda, hemde böyle zevksiz biri icin?

valla bekar ve daha genc olsam ben senle cay icerdim.
  • pilav  (15.06.17 21:56:38)
Oncelikle ekaterina +1

Bu kiza nasil talip oldun? Kiz muhtemelen seni fiziksel olarak begenmedigi icin reddetti. Ama sen de zaten kizi sadece fiziksel olarak begenmissin belli ki, cunku karakter olarak hic uymuyorsunuz. Ikiniz de ayni sigliktasiniz bu konuda.. Cok sasirmadim o yuzden.
  • yuzır  (15.06.17 22:00:09)
programın seviyesini yükseltmişsin serkan :))

  • omonia  (15.06.17 22:10:15)
special lol goes to aychovsky ve film festivalli yorumu, gunum daha da senlendi!

niye katildigima gelince, bir nevi ifsa gudusu sanirim. dun basvurdum, bugun aldilar (her sey cok hizli olunca "geri donusu olmayan bir yol"a giriyorsun sasirtici bir hizda.)

dun kimseye talip olmamayi tasarliyorken bugun neden olduguma gelince, ben de bilmiyorum, her sey cok hizli gelisti. yildirim aski? bu havada ne yildirimi!
  • ateistanbul  (15.06.17 22:22:56)
bu duyuru efsaneler arasına çoktan girdi, hayırlı olsun.

serkanım geçmiş olsun, efendi ve eli yüzü düzgün bir adamsın niye oraya çıktın anlayamadım. biraz güldürdün, biraz üzdün. sen daha iyilerine layıksın.

serkana moralen destek için zirve yapalım!
  • free bird  (15.06.17 22:28:44 ~ 22:32:48)
neredeyse herkes +1

sen o kadar önemsiyorsun ama kızın bazı de-da'ları ayrı yazması gerektiğinden haberi bile yokmuş gibi duruyor, sen neden ona talip oldun ki? gerçi o ilk yorumu yapan kızı da gördükten sonra fark ettim ki sanırım en iyi seçeneğin buymuş.

bir de söylemeyeden geçemeyeceğim, yıl olmuş 2017 ve gözlerde simli mor far?
üff.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (15.06.17 22:43:30)
kadın tek kelimeyle facia.
aklım almadı bu işi ama neyse,
sana geçmiş olsun.
  • filteria  (15.06.17 22:47:47)
öncelikle medeni cesaretinden ötürü tebrik ederim kardeşim. :) bu tarz programlara hep onlardan biri çıkardı ilk defa bizden birini ekranda görüyorum hele böyle bir programda. Bundan dolayı tebrik ediyorum medeni cesaretinden ötürü.

sonrasında talip olduğun esin hanım gerçekten çok güzel ama senin kadar naif biri değil gibi ilk izlenimim.

ayrıca burda insanların neden yaptın serzenişi pek de engel olmasın dilediğin şeyleri yapma konusunda. hemen hemen her konuda baskıcı bir toplumda yaşarken bu kadar kolay bir şekilde içimizden geçen şeyleri çevremiz onaylamasa da yapabilmeliyiz bence.

tekrar tebrikler, hayatta başarılar.
  • emfuzi  (15.06.17 22:50:10)
Anladım ben, senaryo bunlar hep. Şöyle bi çık, kendini göster demişler sana, sen de en alasından göstermişsin. Sözleşme de vardır kesin, doğru bilgi de alamayacağız :(

  • devilred  (15.06.17 22:51:32)
Kıza güzel sözler soylerken fazla kasmışsın yapmacık oldugu anlasiliyor, hiç inandirici gelmedi. Dalgasına çıkmışsın belli. Şöyle bir görüneyim dediysen keske esra erola falan ciksaydin :P

  • aquarium  (15.06.17 23:22:26)
kız çok leşmiş. ya ajans ya da zengin avcısı. zengin dediğim de işte çapsız mutahit tayfasından.

  • nuisance  (15.06.17 23:34:42)
bahcemaruf 'nun linki 1 saat 8ci dakkada çıkıyor

  • welc0met0hell  (16.06.17 01:56:15)
ben sana talip olayım bence. sen resmen bu kızdan daha güzelsin!

  • aydogank  (16.06.17 02:09:17)
Bu kız tıp okusa ne olur.Bulgaristanda 2000 euron varsa sende okursun . Bu kız belli para avcısı :) Senle işi ne ?

  • sorunvar  (16.06.17 02:17:34)
yalnız hemen dışlanmışsın.

  • wishmaythşngs  (16.06.17 02:32:58)
öncelikle duyuruyu silme fav'ladım.

-çıktığın bölümdeki video paylaşılmasa ve şu programı baştan sona izlesem ha içlerinden bizim ekşici bu derim. öyle parıl parıl parlıyorsun o güruhun içinde.

- bu programda galiba tek başına çıkıp locada oturamıyorsun. yani programa katılmak istesen illa ordan birine talip olarak çıkarttırıyorlarmış. 'sen hanife'ye talip ol, sen esin'e diye'. bir ara şu hanife'ye hep bu yolla talip geliyordu. programa çıkmak isteyen erkekleri hep bu kıza talip olarak yönlendiriyorlar, olmayınca locada oturtturuyorlardı. o yüzden bu kız için sana zevksizsin demicem. başta da kimseye talip olmayacağım demişsin ama yine böyle bir durum olmuş sanırım. yoksa bu kızla ciddi bir şey düşünmeyeceğine eminim.

-bugün başvursan yarın çıkarıyorlar ha, ne kadar hızlı.

locada mı duracaksın sen şimdi, taliplerini aramak için? :) arada izleriz. gerçi bugün sezon finali yaparlar artık. sonraki sezona kısmet.
  • limoncello  (16.06.17 13:10:53)
enee kıyamam ne kadar naif bir tipin var öyle. :)

  • piremses  (16.06.17 13:46:19)
limoncello, basvuru zamanlamamla studyoda olmam arasinda 24 saat dahi yoktu; ben de sizin gibi sasirdim buna. sezon finali haftaya sanirim, o zamana dek locada olma ihtimalim var (bu surecte hayirli bir kismet bulamazsam.)

aydogank bey, size serkan is my girl sarkisini armagan ediyorum.

korben dallas, piremses ve daha nice duyurucuyu da en kalbi duygularimla selamliyorum.
  • ateistanbul  (16.06.17 14:20:02)
Seni övüp kızı gömmeye geldim, açılın!

Gayet nazik, konuşmasını, oturmasını kalkmasını bilen düzgün bir adama benziyorsun. O kızı ancak @ekaterina'nın dediği gibi dominant, höyt höyt biri paklar. Başlarda sunucuyla birlikte olumlu havaya katkıda bulunurken oradaki bir-iki barzonun "binci ılımsız" demesinden hemen etkilendi ve 180 derece döndü veya en baştan senden etkilenmemişti, rol yaptı.

Neyse o programlardan senin benim gibilerine ekmek yok abi, daha iyisini bulunca gülerek hatırlarsın eheh böyle bi çılgınlık yapmıştım lan gibisinden :)
  • chicha  (16.06.17 14:58:46)
bu arada kızların efendi adam yerine piç adam tercihini sorgulamak yerine, biraz da efendi adamların bu şekil kızları tercih etmesini sorgulayalım bence :D

  • piremses  (16.06.17 15:00:09)
Ahahaha sen şimdi ciddi ciddi evlenmek için bu programa mı katıldın?
Yoksa trolleme veya macera amaçlı mı?

Yine de kızın reddettiği iyi olmuş, ya kabul etseydi? Al başına belayı. Hahah. Geçmiş olsun.
  • peggy  (16.06.17 15:06:55)
para kazanma asamasindayim - programa cikma nedenin bu sanirim
kiz super antipatik +1
aycovskikin sen film festivali başlarken heyecanlanan insan gibi bakıyorsun yorumu +1
efendi adamlarin pic kiz tercihi +1

guldurdun tatli cocik
  • jimicik  (16.06.17 15:38:53)
limoncello +1

mahalleden bir arkadaşım katılmıştı geçen sene. ona da illa x kişiye talip olarak çıkacaksın demişler. serkan kardeşimize de aynısını demişler belli ki ama neden gizleme ihtiyacı duyuyor anlamadım.

bu arada serkan keşke sosyal medyan olsaymış yağmur gibi teklifler gelirdi valla. bu bahsettiğim arkadaşa öyle olmuştu:) neyse sırf duyurudan bile yazan hatunlar olduğuna adım gibi eminim.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (16.06.17 15:42:27)
olm kaymak gibi adamsın. tamam hatun da seksi şimdi yemeyelim hakkını ama. yani uzun vadede sıkar gibi.
hanife var ekmek gibi gız ordan yürü bence

  • difdiringi  (16.06.17 15:59:24)
kızın s'lerinde bi sorun mu var? bir de yanında biraz at gibi kaldı. hakkından gelebilir miydin :)?

  • difdiringi  (16.06.17 16:10:59)
Caps yok mu caps :) videoyu açamadım

  • Fusha  (16.06.17 23:02:33)
youtu.be

esin için geliyorum alkışlarla!
  • ateistanbul  (17.06.17 00:50:34)
birine inanılmaz benzettim, bursalı değilsin di mi?

  • guneslihavalardacokmutluoluyorum  (17.06.17 14:09:08)
Vay arkadaş... Başka bir şey diyemiyorum. Ağzım açık izledim.

LAN KEKO LAN BU. DÖVME KAŞLAR, BOĞAZINDAKİ MAHPUS DÖVMESİ, BOTOKS DUDAKLAR KEKO LAN BU

Ama güzel sosyal deney olmuş. Kınama başına gelir derler ya, ilerde beni de buralarda sürterken görürseniz şaşırmayın :(

Sen ondan daha güzelsin zaten. Sen masa tenisi, belgesel, İsviçre sayarken gözleri nasıl balık gibi anlamsız bakıyor görseydin zaten talip olmazdın :(
  • yirmisantim  (17.06.17 14:10:36)
kardeş senin elin yüzün düzgünmüş, bu hilkat garibesine niye aday olmuşsun ben anlamadım? sosyal deney mi yaptın, naptın? :)

"bir ablam var, kendisi havacı, ben karada takılıyorum" ahahahsdghsdklfjksld ya allah iyiliğini versin <3
  • evde liyakat kalmamis  (17.06.17 14:22:03)
Ahahaha

Arka süpersin. Sktret o kızı, o ne la öyle, korkunç.
  • dagdan gelen  (17.06.17 14:39:55)
guneslihavalar, bursali degilim ama kumla arka bahcem gibi. orada gormus olma ihtimalin?

"yengeniz" diye tanistirsam daha pozitif yorumlar gelirdi esin hanim'a, bunlar hep ben uzulmeyeyim diye biliyorum!

cesar, herhangi bir kosulda tokusturalim bir gun, biralar benden, cerezler senden ^^
  • ateistanbul  (17.06.17 15:31:08)
öncelikle;

ekaterina +1
aychovski +1

ben yarım yamalak okudum. programın tam halinin linkindeki 30. dakikada bir Serdar'a denk geldim. Serkan değil, Serdar diye hatırladığımdan. dedim yine tatlı su hümanisti ekşiciler vermiş gazı alakası olmayan birine. sonra geri dönüp biraz daha okuyup serkan-esin'i buldum. dedikleri gibi eli yüzü düzgün, efendi biriymişsin. neden katıldın demeyeceğim. çok da şey etme, eğlenmene bak sen.

boydan kaybetmişsin. talip olduğun kişiye de bir şey demiyorum o yüzden. zengin olsan/olduğunu söylesen o boy farkı sorun olmazdı.* ekaterina'nın dediği gibi aynı onun beklediği. ayrıca esin'in de/da veya ki bağlaçlarını bir an duraklayıp düşünmeden ayıramadığına (bak hepsini birleşik yazıyordur demedim, avans verdim), yazışmalarında dilbilgisi kurallarına dikkat etmediğine eminim.

kriterlerine +100

iyi eğlenceler! yolun açık olsun! destekliyoruz.

*karikaturname.com
  • nawar  (17.06.17 16:09:42)
orada görmüş olabilirim, evet. bu arada sen üzülme filan diye değil gerçekten bu kıza sen fazla güzelsin:)

  • guneslihavalardacokmutluoluyorum  (17.06.17 18:16:56)
kızda pornocu tipi var.Ne işin var bu hatunla.

  • turkuaz  (17.06.17 18:36:17)
kiz apaci. o cizmeler, o kemer nedir yahu. hasta olsam böyle doktor tarafindan muayene olmayi reddederim.

senin saclar da peruk sanirsam.
  • pilav  (17.06.17 22:40:14)
kim olduğunuzu görmek için şu verilen linkteki videoyu 15 defa izledim herhalde orasından burasından. içim bayıldı. en sonunda buldum.

hayatımda gördüğüm en garip diyaloglar. sizin isviçreye gitmiş olmanıza neden o kadar şaşırdılar? sizin "isviçreye gittim, dün de sapancadaydım" demeniz ne acayip. "bazı insanlar beni irrite ediyor" dedikten sonra, "esin hanımda da o potansiyeli gördüm" demeniz... sonra kızın "yaşınız kaç? sesiniz çok ince geliyor cünkü" diye manasız cümleler kurması. kıza karşı cok hardcore girdiniz bence, doğumgünümü birlikte geçirsek falan... o korkutucu biraz. ayrıca kızın ısrarla "annemlerin haberi yok" demenizi anlamaması çok saçma.

bence kız dışarıdan güzel görünen ama biraz boş bir arkadaşımızmış.

sizde de tam ilk buluşmada güzel güzel sohbet edilecek, ya da çok kişiyi tanımadığınız bir sosyal ortamda birden bire kendinizi uzun uzun alakasız şeylerden konuşurken bulacağınız insan tipi var. baltalı bir katil falan değilseniz, çok hoş bir insansınız. iyi kurtulmuşsunuz bence, fazla geldiniz ortama, kolay gelsin.

ayrıca buraya cevap yazanlara da çok güldüm.
  • sopiro  (17.06.17 23:13:51)
sanırım evlilik programları tarihinin en düzgün insanı olarak katılmışsınız.

bence güzel bir anı olarak hatırlayacaksınız, fakat -de/-da ayrımını yapabilen falan insan arayışınız o tür programlar için çok zorlu olabilir.

toplum muhafazakar çoğunluklu bir toplum. insanların da oraya çıkmasının birkaç farklı sebebi oluyor görebildiğim kadarıyla.

birincisi aileler açısından, "senin kızı bilmem kimle gördük" gibi gizli kapaklı işler yerine, televizyondan, belli kriterlere göre adam seçme şansı oluyor.

kızlar için de, genelde çalışmadıkları için çok fazla değiştirme imkanı olmuyor. yeni yeni adaylarla tanışamıyorlar ya da küçük dünyalarında, büyük hayallerindeki insanlar olmuyor. işte o küçük dünyadan çıkıp aday havuzunu genişletmiş oluyorlar.

tabii bütün bunların dışında bir grup da instagramdan ürün tanıtımından para vurmak içi çeşitli senaryolar, çeşitli entrikalarla işler çeviriyor. bu da onların motivasyonu.

sizin oraya çok fazla geldiğinizi görmemek için öküz olmak lazım. fakat imkansız değil yine de kafanıza göre birini bulmanız.

talip olduğunuz kız bu konuda inanılmaz yanlış bir seçim orası ayrı. güzel anılarınız olur umarım.

bekar olsam ben de çılgınlık yapıp, anı olsun diye böyle bir şeye katılabilirdim. fakat yine de çok bir beklenti beklemezdim programdan.
  • levpontryagin  (17.06.17 23:37:22)
su program sayesinde oyle guzel/komik seyler duydum ki, hayatimdaki en dogru kararlardan biriymis cikmak! herkese tekrar tekrar tesekkurler *_* duyuruyu acip "vurmayin, oldum" demeyi beklerken (mazosizme giris) gonul yarama kardiyolog edasiyla yaklastiniz hepiniz, god bless duyuru... dugunume hepinizi cagiracagim!

  • ateistanbul  (18.06.17 00:23:13)
ekşide yazarım deyeydin ya. olm bu özgüvenle senin nasıl kız arkadaşın yok anlamadım bu kızı bile etkilemiş gibisin sözlerinle eğer kurgu değilse. zuhal topal da senden yana lakin stüdyodaki zırtlanların yorumları ardından paravan açılınca kızın sana bakışı falan bitirmiş işi. bence gaç ordan isviçrede dene şansını yok mu böyle programlar orada.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (18.06.17 01:27:14)
"Yengemiz" diye tanıştırsaydın bukadar gömmezdik de, tamamen "Gönül bu, ne yapsın, bize en fazla destek olmak düşer" diye. Şimdi yenge diye tanıtmadığın için rahat rahat gömebiliyoruz :)

Şaka bir yana gönülecek biri değil bence ama Akbank reklamı vardı bir tane "Biri bayılır patates kızartması ile kolaya, diğeri enginara, patlıcanlı pilava" diye, onun gibi olmuş bu. Bir de bence hakkaten -de'leri ayıramaz o kız.

Reklamı buldum:
youtu.be

İyi ki katılmışsın! Ne güzel macera olmuş. Sevgililer de katılabiliyor mu ki? Gidelim, "Nutella yerlen sandalyeden gülerek yere düşen birini arıyoruz" falam desem, eğlencesine.

Zaten ifşa da oldun. Buradan talibin çıkar. compumaster'a söylersin "Ben pötibör Hanım'a talibim. Kendisi noktalama işaretleri ile ifşa güzelliğini kendinde birleştirmiş" diye.
  • aychovsky  (18.06.17 01:39:35 ~ 01:42:42)
reis sana çok talip çıkar

  • lonelyman  (18.06.17 01:39:44)
aga sana özel bir zirve düzenleyek. alayımız 1 kız yakıştırsa sana illaki bişeler çıkar. olmadı iyi arkadaşlar falan

  • harpo  (18.06.17 02:08:47)
Ben senin gibi bir adamın böyle bir kıza bile isteye, kendi hür iradesiyle çıktığına inanamıyorum bir türlü. Hala bizi de yayındakileri de trollediğini düşünüyorum. İkiniz o kadar ayrı kulvarlardasınız ki o kadar olur. Bu kız eller havaya kop kop mekanlarda Serdar Ortaç, Tan, Yusuf Güney tarzı adamların şarkıları eşliğinde kendini dağıtacak con con bir ablamız gibi görünüyor. Bu kızın yanına şöyle bir adam yakışır: i.hizliresim.com

Sen ise nasıl desem, böyle gezi bloğu falan olan, ha bire bitki çaylı, kedili fotoğraflar paylaşan bir tumblr kızıyla birlikte olsan daha mutlu olursun gibi geldi bana.

Bence bu tarz kızlara takılıp sonrasında "kadınların efendi adam yerine piç herif tercihi işte :( :(" diye ağlamanın hiçbir lüzumu yok. Bu videodaki kızın nasıl bir adamla birlikte olabileceği, karşısındaki adamda aradığı kriterler, giyiminden kuşamından hareketlerinden hatta saçının telinden, göz bebeğinden bile belli oluyor. Gerçekçi olmak lazım adım atarken, karşındaki kişiyi enine boyuna iyice anlamak, tartmak lazım. Olmayacak duaya amin dememek lazım.

Bu kız senin yanında sıkıntıdan patlar, sen de bir süre sonra ona uyuz olmaya başlarsın. Her hareketi sana çok sığ çok anlamsız görünmeye başlar. Uzun lafın kısası, olmadığı ikiniz açısından da iyi olmuş.
  • i m cool with that  (18.06.17 02:20:43 ~ 02:33:07)
sevgili din kardesim,

tip demissin de, burada kizi trollemediysen eger, bulgaristan'da parayi basip istedigin bolumu cok cok ucuza okuyabiliyorsun; turkiye'de denkligi olmuyor sorun o.

ayrica, o kiz senin cektigin turdeki bagimsiz belgesellerden birini izlediyse ya da bir tane dunya klasigi okuduysa su yasina kadar, taksim meydaninda gelsin beni saapsinlar.

bir de kızın yüzünün her yeri estetik ( dudak, burun kesin )
  • scars dont fade  (18.06.17 02:45:31)
duyurunun efsanevi basliklarina girdi bu da. kedi kumuna isiyen adamlar, acil porno isteyen adamlarin yanindia guzelce duracak.

kiz tasmis talip olmana sasirmadim. ancak yirmisantimin dedigi gibi kiz bimbo. adnan oktarin programina cikan kizlara benzettim ben. evet deseydi bile olmazdi bu is. sana entel kizlar gider haci.

ve evet bunun zirvesini yapmamiz lazim hatta esine ulasma imkanin varsa studyodan yada zuhal topala lutfen onu da cagir. hep birlikte kadikoy zirvesi yapalim. projektorden senin programi yansitalim.
  • charlotte blanc  (19.06.17 12:39:56)
piremses ve peggy +1

digerleri ile de zaten ayni fikirdeyim, orada olmaman lazim! ve bu kizin -de ve -da'lari ayri yazma ihtimali yok. gercekten ya kiz da tamam deseydi? cok makul bir adamsin belli, asil o zaman donulmez bir yola girerdin maazallah.
  • kassiopeia  (19.06.17 13:20:28)
lol!

medeni cesaretin için kutlarım ancak biraz saflık gördüm sende. insanların oraya çıkma niyeti belli; medyatik olmak ya da evlenmek. kişiliklerinin kusurlarını bastırarak sahneye çıkıyorlar. dahası medyatik olmak için rol yapan tonla insan var. bu şartlar altında karşındaki kişiyi gerçekten tanıyamazsın. aradığın kişiyi orada bulamazsın.
  • zgrydn  (19.06.17 13:37:06 ~ 13:38:09)
aga hakikaten turkiye ortalamasinin bayagi uzerindesin de neden evlenme programina kaldin birini bulmak icin anlamadim. sosyalim de diyorsun. bazi seylerin hakikaten aciklamasi yok galiba.

  • baldur2  (19.06.17 14:07:26)
Seni locaya oturtmadılar mı dün bakındım göremedim :d

  • pastörizesüt  (20.06.17 16:33:33)
ahha sayin pastorize dun vardim locanin arka kosesinde bir yerde, bugun de an itibariyle studyodayim (ucuncu siranin ortasinda) (soz konusu arka siradakiler seti olsa basroldeydim yani.) birazdan da telefonlari toplarlar :/ iyi seyirler!

  • ateistanbul  (20.06.17 16:49:20)
hiç iş koyan hatun yok mu orda sana?

  • difdiringi  (20.06.17 16:58:40)
Talibin gelirse duyuruya bir selam çak hocam :)

  • old possum  (20.06.17 18:52:29)
ben bu programları feyk sanıyodum yav :/ öyle değil mi, ağzından mı öpmüş gibi oldu

  • mirty  (20.06.17 19:06:22)
yok abi, olursa haberdar ederim tabii. frekanslarini veririm en azindan.

  • ateistanbul  (20.06.17 21:28:07)
ortam hoşuma gitti. ben de katılacam.

  • kosun lan mevzu var  (20.06.17 21:46:45)
Ateiste talip olarak çıkayım mı ne dersiniz? Ciddi beğendim. :)

  • maria puder  (20.06.17 21:55:06)
seni arkalara atmışlar hocam dün gördüm de bir de koyu giyinince iyice arada kaynamışsın. kıza talip olduğun günkü gibi kırmızılı bir şeyler.
bir de hiç talibin geldi mi?

  • limoncello  (20.06.17 22:23:49)
dün hiç görünmemişim de, bugün tam üç saniye rol çalmışım: www.youtube.com

basit bir hesap yapacak olursak; 180 dakikalık yayının 60'ı vtr-reklam, kalan 120 dakika = 7200 saniye/3'ten programın 2400'de 1'i benim arkadaşlar. mihenk taşıyım bir yerde.

~maria, ne güzel gülüyorsun sen öyle!
  • ateistanbul  (20.06.17 22:55:27 ~ 22:59:05)
olum çok adamsın lan oradakilere göre. resmen sokak kedilerinin arasına düşen ev kedisi gibi sadasdasd.

panpa bence de stayla olarak pek uymuyosunuz kızla. ama tatlı bişeymiş. taste'ini sevdim. emin ol o kız sağlam arıza bi kızdır. bakışından belli afacanın. sana daha amelie moulain bişeyler gider. burada cok var, her gün onlarca mesaj alıyorum ben bile. yakala birini, bas nikahı geç. :p
  • dunyanineniyiinsani  (20.06.17 23:10:34)
bana öyle bir mesaj gelmedi :/

  • ateistanbul  (20.06.17 23:23:27)
@ateistanbul, lan daha ne gelsin? kızlar ciddi ciddi beğenmişler işte, millet beğeni ifade ediyor.

görünen o ki içi dolu adamsın, e sosyal özgüvenin de yüksek. daha ne olsun aq. "olum"lu, lanlı falan konuşuyorum kusura bakma ama kardeşim gibi gördüğüm için ha.

şu başlıkta bile çok güzel kızlar varmış diyollar. bi tane şanslı okuru çaya davet etsen tamam işte, bitti.
  • dunyanineniyiinsani  (21.06.17 01:32:11)
an itibariyle tukenmislik sendromuna girdim. img.gecce.com tv kariyerimi zirveden 2400 feet uzakta birakiyorum. (acilin, hasta nefes alsin)

sabah uyaninca (her sey yine ayni kalsa) telefon acip: "kriptolarima uygun talip gelirse haber verebilirsiniz" desem, akabinde telefon basinda sacima aklar dusmus sekilde kadraja girsem...

"yildiz kenter'in, kocasi sukran gungor oldukten sonra da ona mektuplar yazmaya devam ettigini biliyor muydun? hatta su an bile evinde oturmus ona mektup yaziyor olabilir. dusununce urperiyor insan." yildiz > serkan.

bir yandan duyuruya cevap vereyim de, silmesin hevesli arkadaslar: benim kriterim mektup yazmasi olurdu, hayatinda en az bir defa mektup yazmis olmasi!
  • ateistanbul  (21.06.17 03:03:55)
abi yakışıklı çocukmuşsun siktir et.

  • yuz kiloluk bir zenci  (21.06.17 03:11:20)
Locadakilere yevmiye veriyorlar mı?

Veriyorlarsa arkada oturanlarla önde oturanlar aynı ücreti mi alıyorlar? Yoksa "öndekiler mücevherlerini sallasın, arkadakiler alkışlasa da olur" gibi bir durum mu var?

Servis + yemek var mı?

Gerçekten izdivaççılara tahsis edilmiş bir villa mı var?

Zorla instagram hesabı açtırıyorlar mı?

Oradaki beyaz uzun saçlı abi neden yıllardır orada?

Yaka kartını herkes kendi mi yazıyor yoksa yazılmış mı geliyor?

gibi lojistik sorularım var.

Sezon finali hepimize hayırlı olsun.
  • hacigoz kravat  (23.06.17 20:09:49)
Locadakilere yevmiye veriyorlar mı?

-şahit olmadım.

Servis + yemek var mı?

-servis var ama baya erken gidiyor. (yeni taliplerin mülakatları için) sandviç, poğaça ve börek her günün menüsü; sadece peynir ihtiva ediyorlar. içecek olarak sınırsız su ve çay var.

Gerçekten izdivaççılara tahsis edilmiş bir villa mı var?

-otel var. kadın ve erkeklerin oteli farklı.

Zorla instagram hesabı açtırıyorlar mı?

-hayır

Oradaki beyaz uzun saçlı abi neden yıllardır orada?

-demir ağabey ince eleyip, sık dokuyor gibi görünüyor.

Yaka kartını herkes kendi mi yazıyor yoksa yazılmış mı geliyor?

-her programdan önce yazılı geliyor.
  • ateistanbul  (23.06.17 22:57:35)
Tam aradığım koşullar.

Yeni sezonda talip çıkacağım (telefonla da bağlanabilirim ama peynirli börek ve yaka kartına hayır diyebileceğimi sanmıyorum).
  • hacigoz kravat  (24.06.17 00:47:54)
denk geldim mi de izlerim, nasıl kaçırdıysam artık bugün izleyebildim, arkadaş sen ne güzel bir insanmışsın ya, erkek halimle evlenesim geldi bırak boşver hocam sana kız mı yok esin'e talip olmuşsun.

  • mungojerry  (24.06.17 01:51:43 ~ 01:52:08)
hacigoz kravat, peynirli boregin talibi cok yalniz; hic senin olmayacakmis gibi git.

sag olun guzel insanlar. neyse ki, esin hanim sonrasi "demet akalin-ibrahim kutluaycilik" oynamadi gonlum!
  • ateistanbul  (24.06.17 13:06:57)