erzak kolisi bağışlayayım diyorum

kızılay'ın organizasyonuna 1-2 koli bağışlasam sizce yardım yerine ulaşır mı?

herkes çevrende gözünün gördüğü birine ver diyor ama insanlara güvenemiyorsun ki arkadaş... dilencinin bile yüzbinlerce tl parası çıkıyor bankadan.

kızılay bu konularda şeffaf mıdır sizce

Cevreden birilerine bakalim diyecegim de, bizde calisan gurcu is arkadasimdan baskasi gelmiyor aklima.

Bence birebir, es dost aracılığıyla ogrendiginiz birine ulastirmaniz en iyisi.

Kizilay'a da yuzde yuz guvenemem.

Sanki asıl, gercek ihtiyaç sahipleri es geciliyormus gibi geliyor bu gibi islerde.
  • runagain  (13.06.17 21:43:20)
Ben, son iki yıldır içeriği hazırlayıp annem babam vasıtası ile mahallede hali vakti olmayan, eli ayağı çalışamayacak durumda olan bir aileye iletiyorum. En azından yerine gittiğini görüp biliyorum, yüreğim ferah.

  • oligomer  (13.06.17 22:15:55)
Ideali ogrenciye vermek. Hatta verirken sen de bi gun durumun olunca bir ogrenciye yardim et dersen ve o da vicdanli biriyse daha da guzel olur.

  • esneme benide esneteceksin  (14.06.17 00:12:57)
Derviş baba bu konuda güvenilir.

Eskişehir'deki oluşumda bizzat görev aldığım ve yardım kolilerini hazırlayıp teslim edenlerden biri olduğum için biliyorum.
  • dahinnotha  (14.06.17 00:19:55)