gelin ufak bi mutluluk paylascam -beslenme

Diyete basladimdi ya ben 4 ay falan once. 2 ayda 10 kilo verdim. 85 ten 75 e dustum. Son 2 ay yapamadim. Cok bokunu cikarmadim ama tatli meyva suyu asiri bol meyva lahmacun pilav falan yedim hep :)

Moralim bozuktu dedim kac kilo aldik. Bu sabah tartildim 75 :D

Ulan cok sevindim sevk geldi he.

Simdi ay sonuna kadar eski tempo devam. Pilav tatli ekmek makarna cola vs yok.

Sadece sey dicem. Seftali nektari falan icsem bise olur mu. Yani tamam yemiim de ozellille aksam sigaranin yaninda tatli bise cok istiyorum. Bi meyva suyu veya atiyorum elmali soda olmaz mi. Seker ve yasak mi.

Birazdan bilen biri gelir. Ama bence hazır meyve suyu icmektense çok geç saat olmadan direkt meyve yeseniz daha iyidir.

  • veritaslibertas  (09.06.17 19:47:15)
Tatlı, pilav, ekmek çok tuketmiyorum uç kilo bile veremedim. Siz nasıl başardınız?

  • geçerkenugradım  (09.06.17 19:52:51)
İçeceğin 1 bardak meyve suyu neredeyse 30 gram şeker içerir, senin için lüks bence bir bardak meyve suyundan 30 gram şeker almak.

  • angelus  (09.06.17 19:54:26)
Kuru meyve+kuruyemiş kombosu tatlı krizlerine birebirdir. Ama bir avuç. Felsefe basit ihtayacından fazla kalori alırsan kilo alırsın.

  • hayde bre  (09.06.17 19:57:39)
Hocam 8 yemek 10 da meyva veya bi avuc badem yesem okey dimi.

  • brad pitt  (09.06.17 19:59:00)
ben 3 kilo veremiyorum siz nasil verdiniz 10 kiloyu bize de formülü söyler misin? Nasil diyet yaptiniz?

  • verbanadüşlerimi  (09.06.17 20:09:52)
Ben hep abuc cubur tatli kola pilav falan yerdim onlari yemedim. Ekstra bir sey yapmadim baska.

  • brad pitt  (09.06.17 20:14:09)
Egzersid de mi yapmadınız? Bir de bu saydıklarını ara ara yediniz mi yoksa iki ayda sıfır ekmek, kola mı?

  • geçerkenugradım  (09.06.17 21:25:29)
Atıyorum patlican yemeği var yemeğin yaninda pilav/makarna ve ekmek yemeden sadece patlican yemeğini mi yiyorsunuz?

  • verbanadüşlerimi  (09.06.17 21:51:06)
Corba salata ve patlican yiyodum.

Ekmek makarna yok.
  • brad pitt  (09.06.17 22:45:46)