Çevrenizde düzgün insan kaldı mı?

Anlaşıp anlaşamadığınız önemli değil merakım sözünün eri, belli değerleri olan, saygılı, terbiyeli, ailesine değer veren gibi. Çok göremiyorum ben, madde kullanımı değersizler arasında çok yaygın. Böyle düzgün ortam bulmakta zorlanır olduk.

Ne güzeldir ki bende birkaç tane kaldı. Ama bir elin parmaklarını geçmez.

  • orient blue  (09.06.17 14:52:57)
değersizler derken bir alt sınıf mı :)
benim çevrem düzgün valla, her yaptıklarını onaylamasam da iyi insanlar
ara sıra tüm herkese uyuz olduğum oluyor gerçi
  • passion rules the game  (09.06.17 14:54:21)
Çoğu iyi insan, şanslıyım.

  • basond  (09.06.17 14:55:26)
misal senin gibi sınıflandırma yapan insanları çıkartıyoruz, sıkıntı kalmıyor

  • hosein  (09.06.17 14:55:40)
hangi ortamlara girdiğiniz önemli
benim çevrem oturmasını kalkmasını bilen saygıdan anlayan terbiyeli insanlarla dolu mesela. öyle olmayanlardan bir şekilde uzaklaşıyorum.

ayrıca değersiz derken ne demek istediniz onu da açıklar mısınız? merak ettim.
  • interview with the vampire  (09.06.17 14:56:37)
basond +1

  • Apocalypse  (09.06.17 14:57:41)
Cok az, cok uzucu

  • eksimeksi  (09.06.17 15:01:44)
@hosein karşılıklı iyi bir anlaşma olur

  • EXXE01  (09.06.17 15:02:01)
kusursuz insan arayınca yalnız kalıyorsun. illa var herbirinde. kendi öz kardeşlerimde bile kötü olarak nitelendirdiğim huylara rastlıyorum. bizde de vardır başkalarının gördüğü. hatta kendimizin bile farkedip değiştiremediğimiz olumsuz yönlerimiz. ne yapacan bazı şeyleri görmezden gelecen, bazılarını düzeltmeye çalışacan. toplumdan kaçmak da olmaz.

  • for day to break  (09.06.17 15:09:05)
kişisel çevremdeki insanlar arasında en düzgün olmayan kişi benim, iş güç dolayısıyla tanıdığım insanlar arasında düzgün birilerini nadir görüyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (09.06.17 15:11:59)
Etrafım düzgün insan dolu. Hatta bazı noktalarda düzgün olmayan taraf ben kaliyorum. Ortamini degistir.

  • duru arsnova  (09.06.17 15:14:58)
Kendim de öyleyim, çevrem de gayet düzgün insanlardan olusuyor.

  • aquarium  (09.06.17 15:15:33)
hayır. elini versen kolunu kaptirirsin.

  • partizan  (09.06.17 15:40:09)
Kalmadı... Hepsi Berlin'e Londra'ya gittiler çalışmaya.

  • lcha  (09.06.17 15:49:25)
Karakterli birkaç arkadaşım var. Düzgün insan bulmak çok zor.

  • geçerkenugradım  (09.06.17 15:53:27)
Benim çevremdeki insanların hepsi böyle.
Ve çevremde pek az insan barındırırım.

Bu arada madde kullanımı ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Madde kullandığı halde bahsettiğiniz değerlere sahip birkaç kişi de tanıdım.
  • bir nick var benden iceri  (09.06.17 15:59:13)
Var neyse ki. Ama digerleri çoğunluk her yerde.

  • runagain  (09.06.17 15:59:59)
Evet, birkaç tane var.

  • i m cool with that  (09.06.17 16:21:05)