Fuckbuddy sizce kötü birşey mi ? (Anketi)

Mesela bu konuya nasıl bakıyorsunuz ?
Sizce neden kötü veya iyi birşey
Yoksa banane kim kimle ne yapıyorsa mı diyorsunuz ?

Ya da ne bileyim evlilik müessesesini alternatif olarak görünüyor. Bu yüzden karşıyım vs vs

Ben fikrimi söyleyeyim.
Bence insanlar sevişmeli. İki kişi anlaşıp sevişiyorsa diğerlerine susmak düşer

www.strawpoll.me

İnsanların mutlaka hayatlarında 1 kez bile olsa yaşadığı ilişki türü bence.

Kötü bir şey değil. Cinsel duyguların tatmine kavuşması için, böyle bir ilişkiye sahip olunabilir.
  • MaNOfTheYear  (09.06.17 11:51:59)
Şıklar eksik olmuş, vardı ama artık yok olmasını istiyorum/istemiyorum şıkları da lazım bence.

  • hala mi ceren yahu  (09.06.17 11:57:03)
  • eeb  (09.06.17 12:04:00)
Kotu.

  • brad pitt  (09.06.17 12:09:24)
kötü ama oturup uzun uzun açıklama yapmaya üşendim.

  • keçeli kalem  (09.06.17 13:02:58)
18 yasini doldurmus iki ya da daha fazla insanin kendi iradesiyle ne yaptigi baskasini ilgilendirmez, gelismis toplumlarda boyle.

  • Traveller  (09.06.17 13:09:33)
tercih meselesi. ben tercih etmiyorum ama bu kötü bişey olduğu anlamına gelmiyor.

  • elorelia  (09.06.17 13:21:33)
kötü bakıyorum.

dejenere bir durum. modern toplum, geri kalmış toplum, cinselliğin tabu olması, cinsellik devrimi gibi lafları da bu konuyla bağdaştıramıyorum.

insanın tek eşli olduğunu, cinselliğin özel bir durum olduğunu düşünüyorum. haliyle değersizce ve arzuların tatmini ile kendini bu kadar kolay şekilde savuranları da özeline ve kendine saygısı yok görüyorum.

ayrıca sevişmek seks'ten farklı. seks kötü bir şey, sevişmek iyi.

yukarıdakiler benim düşüncelerim. sorulduğunda bunu söylerim, yoksa banane kim ne yaparsa yapsın.
  • dahinnotha  (09.06.17 13:34:57)
Eskiden eğlenceli geliyodu da artık baydı. Dejenerelik, tek eşlilik vıy vıy falan diye duyar kasmıycam çünkü öyle düşünmüyorum ama insana bir noktadan sonra "ben napıyorum ya" diye durup düşündürtüyor. En azindan bana düşündürttü.

  • duru arsnova  (09.06.17 13:44:42)
kadınım fuckbuddy'm yok ama olsun isterim diyenlere selamlar ^^

iyi bir şey bence. cinsel olarak tatminsizlik ve doyuma sahip olamamak insanın yaşamının diğer alanlarına da sıçrayabiliyor. fuckbuddy müessesesi buna güzel bir çözüm bence, dramaya bağlanmadığı sürece.
  • i drive the hearse  (09.06.17 13:57:13)
Erkeğim, kişi ihtiyaç duyuyorsa neden olmasın

  • zencipanda  (09.06.17 14:45:03)
Devamını yazamandan göndere bastım :/ yalnız fuckbuddysi olan arkadaşlar fakbadilerini nasıl buldular artık aydınlansın şu mevzu

  • zencipanda  (09.06.17 14:46:48)
yeterince sevilmemiş insanların bu yola gittiklerini düşünüyorum.
işin kötüsü sevilmeyi hak eden onlarca insan gördüm böyle yapıp sonra üzülen.

herkesin kendi hayatı gerçi, yargılamam iyi mi kötü mü diye. banane. sevdiğim kız böyle bir şey yapsa geçmişte üzülürdüm, ama kabullenirdim herhalde yine de. sonuçta yine banane :P zor ikilemler.
  • passion rules the game  (09.06.17 14:48:12 ~ 14:49:47)
hoş karşılamıyorum

  • gazozailacatmauzmani  (09.06.17 14:52:10)
yapacağımı düşünmüyorum ama " iki kişi anlaşıp sevişiyorsa diğerlerine susmak düşer" tabii ki.

bu olaylara daha cok sağlıksal açıdan bakıyorum, ne kadar fazla ve farklı partner= o kadar fazla bulaşıcı hastalık ve risk
  • yuvarlanantencereninkapagi  (09.06.17 17:04:55)
ben de tercih etmiyorum. tercih etmememin sebebi de neticede ne kadar öznel olsa da "kötü" bulmam. ahlaksal açıdan değil tabii ki; insanlar sevmedikleri kişilere dokunurken ya da kendilerine sevmedikleri biri dokunduğunda nasıl ürpermiyor anlayamıyorum.

  • piremses  (09.06.17 17:22:05)
İsteyen istediğini yapsın ama geçmişte fuckbuddyleri olan, düzenli ilişkisi olmamış adamla beraber olacaksam sağlık raporu isterim herhalde.

  • jazzabel  (09.06.17 17:32:09)
Şimdi benim şahsi görüşüm karşılıklı anlaşma olduktan sonra kim kimi şaaparsa şaapsın, bana ne. Sadece ideal bir ilişki biçimi gibi öne çıkartılmasını yanlış buluyorum.

Bir adım daha ileriye gideyim, aynı şeyi boşanmalar ve eşcinsel evlilikler için de düşünüyorum (yuhalanacağım sanki). Boşanmak da eşcinsellik de son derece kişiye özeldir ve kişinin tamamen kendi kararıdır, o ortamın şartlarına göre oluşmuştur, ne devlet, ne de çevresel faktörler kesinlikle karışmamalıdır. Benim dediğim reklamının yapılmasının yersiz oluşudur.
  • SiyamkedisiZorro  (09.06.17 18:22:13)
Bunu yapan erkek abazadır kadın ise psikolojik sorunludur. Hiç normalleştirmeyelim

  • benaslindayohum  (09.06.17 18:49:48)
Bence kötü. İnsanların birbirlerini sevmeden sevişmeleri bana yanlış geliyor. Kim kiminle ne yaparsa yapsın, herkesin kendi görüşü ama daha önceden fuckbuddy'si olmuş biriyle sevgili olmak istemezdim ben.

  • nesenbilneben  (09.06.17 19:13:45)