düzenli dinlediğiniz, sevdiğiniz podcast/radyo programı var mı?

iyi müzik, muhabbet dönen radyo programı arıyorum.

Sabahları Metrobüsüe binerken cnn turk dinliyorum saat 9 gibi ama programın adını bilmiyorum. Ekonomi ve günlük haberleri veriyor.

  • ugrcn  (05.06.17 18:44:35)
Cenk Erdem dinliyorum her gün ofise yürürken.

  • crown  (05.06.17 18:46:40)
modern sabahlar +123124235

8 yılı aşkın süredir dinlerim. ilk jargona alışana ve hangisi kim öğrenene kadar kadar ne diyor bunlar diyebilirsiniz ama sonra vazgeçilmeziniz olacak.

(podcast'ten dinliyorum bu arada, RadyoOdtü zamanlarından kalma alışkanlığın yanı sıra, müzik, reklam vs yok, mis)
  • vejeteryanvampir  (05.06.17 21:37:21 ~ 06.06.17 12:14:39)
efe aydal. efecast serisi özellikle. gerçi bâzen güncel konular üzerinden gittiği için eski kayıtlar kısmen sarmayabilir.

  • istambul  (05.06.17 22:04:12)
Hafta içi sabah 7-9 akşam 6-8 nihat sırdar dinlerim. 10 yıldan fazla bir süredir hem de. Sabah okula giderken akşam da dönerken özellikle trafikte çok iyi gider. Özellikle akşam sivrisinekle yaptığı yayında espirilere milletin içinde kendimi tutamayıp kahkaha attığım bile oluyor. Stres atmak için bire bir, tavsiye ederim.

  • glutamin  (05.06.17 22:04:26)
kesinlikle modern sabahlar. müzik hitap etmez, reklam sıkar, saati uymaz diyenler için podcastleri de gün içerisinde düşüyor ortamlara.

  • ben bilmem moderator bilir  (05.06.17 22:05:05)
10 yıldır modern sabahlar dinliyorum.

  • harmonikhakaret  (05.06.17 22:13:11)