Kadınlar sevişmek için otele gider misiniz ?

Sadece sevişmek için fuckbuddy yada sevgilinizle sevişmek için otele gider misiniz ? Otellerde iyi oteller ama

Giderim, neden gitmeyeyim?

  • fragile lady  (05.06.17 14:52:45)
giderim

  • carabelli  (05.06.17 15:04:40)
Giderim

  • megalomaniac  (05.06.17 15:12:06)
Bütün ilişkilerimi otelde yaşadım. Evde yaşadığım ilişki çok azdır.

Zaten otel bir konfordur, lükstür, güvenlidir. Kadın da kendini iyi hissediyor bu durumda zaten.

Öyle bir gece geçirdikten sonra, sabah uyanıp birlikte otelde açık büfe kahvaltı yapıyorsunuz. Kahvaltı hazirlama vs derdi yok. Otel cidden çok güzel.
  • MaNOfTheYear  (05.06.17 15:12:17 ~ 15:17:11)
giderim.

nedense aklıma bihterin behlülle otelde yapamadığı sahne geldi. www.youtube.com
  • rayde  (05.06.17 15:12:55)
Gitmem.

  • devilred  (05.06.17 15:15:55)
giden arkadaşım var ama bu kadın işi gücü olan uzun süre yurtdışında yaşamış biri.

muhtemelen 20lerin başında bir kadın olursa ve uzun sürerli ilişkisi değil ise kendini kötü hisseder.(filmlerin biliçaltına etkisi)
  • orpheus  (05.06.17 15:27:50)
Giderim, gittim de. Eğer iyi otelden kastın Hilton'sa ben o zaman gayet kötü otellere de gittim. Zira erkek arkadaşım da ben de ailemizle yaşıyoruz ve fakiriz. :( He ama check-in esnasında falan insan bir garip hissediyor ne yalan söyleyeyim. Ben hissediyorum en azından.

  • love my way  (05.06.17 15:28:02)
otellerde evlilik cüzdanı zorunluluğu yok mu ya? ben mi yanlış biliyorum..

  • hayati cozemeyen adam  (05.06.17 15:36:01)
eşimle evlenmeden önce 2 senemiz otellerde geçti , ikimiz de ailelerimizle yaşadığımız için her şeyi yaşayamıyorduk keyfimizce . Bu sebeple düzenli olarak otele gidiyorduk.Hatta sürekli gittiğimiz oteldeki görevli arkadaş düğünümüze gelip takı taktı :)

  • proustun bir aski  (05.06.17 15:36:27)
hostele bile gittim ne diyosun aslşdkaskdasdf

  • nice tnetennba  (05.06.17 15:38:34)
gitmezler mi yaa? ekmek elden su gölden.

  • since1907  (05.06.17 15:57:14)
@since1907 parayı kadınların ödemediğini ya da alman usulü olmadığını nereden çıkardınız? ahhh ahh. :D

  • nice tnetennba  (05.06.17 16:08:26)
@nice genelde erkek ödiyor ben hep öyle gördüm

  • sorunvar  (05.06.17 16:13:21)
@nice tnetennba;

Öyle kadınlar yok :) Bi kadin da sürpriz yapsa keşke. otel ayarlamış olsa gel diye mesaj atsa..

Ne hoş olur dimi bu jest. Hayaller hayatlar..

Oteli biz tutuyoruz tabiki. Ama arada bu tür jestlere ihtiyaç var.
  • MaNOfTheYear  (05.06.17 16:17:59)
öyle kadınlar var, siz bulamamışsınız, o yüzden zırlamayın piliz. </3

  • nice tnetennba  (05.06.17 16:19:28)
Gitmem ya. Ne işim var.
Ama bir daha düşündüm de. Kiminle gideceğime bağlı galiba. Koşullu. İstediği her yere gideceğim adamlar var, mevcut.

  • velvetmorning  (05.06.17 16:26:55)
Kadın değilim ama fuckbuddy ile gidildi.
Ama sevgili ile gidilmez sadece sevişmek için

  • benaslindayohum  (05.06.17 16:41:30)
ikimiz de ailelerimizle yaşarken gidiyoduk. check-in esnasında garip hissetmek +1. sanki selam biz sevişmeye geldik bunlar da kimliklerimiz der gibi oluyo.

  • passive aggressive  (05.06.17 19:02:12 ~ 19:02:44)
ben odayı ayarladım numarası şu direk odaya çıkarsın diye planlayan kadınlar bile var

not:erkeğim
  • berginyonbaenre  (05.06.17 19:04:56)
Giderim. Otel de ayarlarım gerekirse.

  • aychovsky  (05.06.17 19:08:24 ~ 19:14:13)
giderim. gittim. genelde evi uygun olmayan yada ailesi ile yaşayanlar tercih ediyor.

bi de evlilik cüzdanı falan istemiyor mu diyenler olmuş. evet isteyenler var ama büyük oteller nüfus cüzdanı dışında birşey istemiyor. pansiyonlarda istiyorlar sanırım hiç denemedim.
  • false pretension  (05.06.17 19:18:34)
harika bir soru bu ya! erkekler olarak biz kadinlari ne yazik ki cogu zaman gercek anlamda cozemiyoruz. bunda biraz onlarin da her olayi islerine geldigi gibi yorumlamasinin ve yonlendirmesinin etkisi buyuk. ben de mesela universite yillarinda ilk kiz arkdasima (ikimiz de yurtta kaliyorduk ve geceleri resmen kampuste bank uzerinde sevisecek duruma gelmis durumdaydik) incinir diye korktugumdan otele gidelim diyememistim. ilk teklif ondan geldi en sonunda. ama ayni kiza bir keresinde arkadaslarimin evi bosmus dedigimde ona sokakta calisan kadin muamelesi yapmisim gibi alinmisti. cunku o an muhtemelen sevismek istemiyordu. simdi genelleme geliyor hazir olun! kadinlarda beni en cok korkutan sey, bir seyi gercekten istediklerinde geri kalan her seyin onlar icin teferruat olusudur. umurlarinda olmaz toplum ne der, insanlar onlar hakkimda ne dusunur, sonucunda onlari neler bekler! iste sadece budur beni gercek anlamda bir kadina karsi hep tetikte tutan.

  • chunksia  (06.06.17 08:23:04)