Sizce ilgisi olabilir mi

Merhaba
Çalıştığım avmde starbucks var. Ben oraya git gel bardaki çocugu çok beğenmeye başladım. Çocuk bildiğiniz taş yani. Neyse benim eski iş arkadaşımda strabucksta işe başlamıştı. Benimki arkadaşımıda tanıyormuş herneyse. Ben sürekli gidip ynı içecekten içerim her gittiğimde merhaba nasılsın diye konuşuruz. Muhabbetimiz bundan ileri gitmedi. Ama bir gün ...
Moralim cok bozuktu. Gene oraya gittim bu barda calisiyordu hic selam vermedi oda beni gormedi. Neyse ben kasadaki cocuga bi adet brownie siparisi verdim. Cocuk tatlimi hazirladi. Ben odemeyi yaptim tam tepsimi alip gidicem. Beni gordu imali bir sekilde afiyet olsun dedi. Bende sagol dedim kisa kestim sonra bana "iyimisin "diye sordu. Eh iste dedim. Oda bana umarim brownie iyi gelir dedi. Bende umarim dedim ve bi masaya gectim oturdum. Aradan cok gecmedi. Benim cocuk masalari toplamak icin bardan cikti. Masalardaki boslari topladi donuste elindeki boslari masama birakti ve bana oturabilirmiyim dedi. Bende tabi dedim. Sonra bana demezmi neyin var diye. Bende sasirdim simdi ne desem bilemedim. Ayrica cok heycanlandim. Ona sadce kendimi ifade edemedigimi bi arkadasimin beni yanlis anladigini ve moralim buna bozuk oldugunu soyledim oysaki yalan yani. Neyse bana dedi olu boyle seyler benimde kendimi ifade edemedigim zamanlar oluyor. Faln filan. Neyse bunun bi tanidigi geldi masamdan kalkti. Ben gelirim birazdan dedi ve gitti. Aradan zaman gecti kuzeni ve esi gelmis bana aciklama yapiyor. ( yakisiklim ) sonra bana demez mi az once dusundumde bende kendimi ifade edemedim diye. Ben sok tabi acaba ne demek istedi diye donakaldim. Tek soyledigim olur boyle seyler demek oldu. Daha sonra isinin basina geri donmesi gerekti ve gitti. Bense ogunden beri belki ilerleme kaydediriz diye hergun strabuckstayim. Sizce ilgili mi yoksa arkadascami bi yaklasimdi bu. Siz o durumda olsaniz napardiniz. Hem benim hem onun yerine koyun kendinizi ?? Fikirlerinizi bekliyorum. Bu saatten sonra napmaliyim.

ilgisi var.

  • pinkpeony  (04.06.17 00:56:19)
var ilgisi öğlen avm de yemek yiyin

  • gozu acik sevisen yahudi  (04.06.17 01:50:04)
gözlerim kanadı. ilgisi var.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.06.17 02:16:17)
ilgisi yok, yakışıklı özgüveni var ve çocuk flörtöz bir tip.

  • orpheus  (04.06.17 02:43:02)
ilgisi var ama bu ilgi nasıl bi ilgi bilemeyiz onu deneyip görmen lazım eğer aklına yatıyosa

ama çok flörtöz olupta bunu iyi yapan hiç bi erkek karşısındaki kadına çok içten ve duygusal yaklaşımlar sergilemez etkilenmiş olması büyük ihtimal yok zaten sadece sex için bu kadar derin yaklaşıyosa kendisi çok başarılı bir flörtöz değil
  • berginyonbaenre  (04.06.17 10:35:36)
bence sana boş değil. aynı şekilde muhabbete devam et, bir süre sonra sana bir akşam bir yerlerde buluşmayı falan teklif edecektir.

  • sen git ben geliyorum  (04.06.17 14:42:26)
bana da boş gelmedi açıkçası, olumlu bir izlenim edindim.

  • duyond  (04.06.17 15:18:59)