Ücretsiz VPN

ücretsiz VPN servislerden birini kullanıyormusunuz? hangisini tavsiye edersiniz? yoksa bulaşmamak daha mı iyi?

ultrasurf kullanıyorum bir kaç senedir henuz başıma bişey gelmedi

  • eja  (23.05.17 18:10:38)
zenmate kullandım uzun süre, sonra bir dönem çalışmaz olunca betternet, dotvpn falan ne bulduysam kullandım. imgur bile yıllardır engelliyken başka türlü internetten keyif alamıyorum. kredi kartı ile işlem yapınca kapatıyorum, genelde açık.

en iyisi zenmate bence.
  • doxanikee  (23.05.17 18:10:54)
İhtiyacım olduğunda Betternet kullanıyorum.

  • minduser  (23.05.17 18:29:19)
Betternet kullanıyorum ben de.

  • peggy  (23.05.17 18:33:24)
Opera + beleş vpnini kullanıyorum

  • freetakilir  (23.05.17 18:36:48)
browsec var; lakin en doğru, düzgün yazanlar belli ne de hangi amaca hizmet ettiği.
araştırdığım kadarıyla merkezi rusya'daymış.
bu son cümle, uzak durmak için yeterli bir neden bence.
  • pangea  (23.05.17 20:15:08)
operayı övüyorlar bana nispeten güvenilir geliyor. diğer vpn servislerini tehlikeli buluyorum.

kendi sunucunu açıp ona bağlanmanı öneririm.
  • tuzumkuru  (23.05.17 20:28:09)