[]

ağustos'ta askere gitmek

merhaba, temmuz 14'te tecilim bitiyor. eğer tekrar tecil ettirmezsem normal şartlar altında kasım döneminde askere gitmem gerekecek.

tekrar tecil ettirme durumum muallak. şayet Ağustos döneminde askere gitmek istiyorsam. En geç hangi tarihe kadar tecilimi bozdurup askerlik şubesini bilgilendirmeliyim?


 
son bir hafta. 30/31 mayıs son gün.


  • blue eyes white dragon  (23.05.17 15:23:34) 
tecilimi bozdurursam ancak gitmekten vazgeçersem durumum ne olur?

olay şu ki yüksek lisans programlarına başvurup başvurmamak, başvursam da kabul edilip edilmemek konusunda kararsızım.
  • dahinnotha  (23.05.17 16:16:54) 
tecili bozdurdum ağustosta gidiyorum ben. hadi sen de 368. dönem askere giden efsane nesle katıl!

bir süre kaçak kalırsın yüksek lisans kazanırsan uzatırsın.
  • eleutheiros  (23.05.17 17:24:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.