linkteki alfa 159 hakkındaki yorumlarınız.

www.sahibinden.com

teşekkürler

55.000 versem bi arabaya km 100.000 altında olsun isterim. 200.000 i geçince değeri düşecektir.

  • insomnia  (23.05.17 12:37:55)
Direk elerim bu aracı. Bu para verilmez. Yılı da çok eski.

  • maria puder  (23.05.17 12:47:49)
geri satamazsınız, bir kardeşiniz olur:)
arabanın rengi görünüşü güzel ama duygularla hareket etmeyin.

  • artci sarsinti  (23.05.17 13:06:33)
KAPALI OTOPARK ARACIDIR.

durdugu yerde 180.000 yol yapmış.
  • rhan  (23.05.17 14:11:40)
Alfa ayrıca bir tutkudur, ancak böyle birine veya meraklısına satabilirsiniz.

Ankara veya İstanbul'da iseniz zaten özel bu işten anlayan alfa ustaları var, ben de bir ara ciddi niyetlendim, forumlarını vs okursan sana yol da gösterebiliyorlar.
  • gneral  (23.05.17 15:04:25)
Ben bir ara alacaktım hocam 159. Hatta 40.000 km'de bir tane bulabilmiştim. Hem de manuel.

Aracı kullandığımda o km'ye göre bana fazla yıpranmış gelmişti almadım o yüzden. 159 alfa'nın bildiğim kadarı ile en sorunsuz arabalarından. Hatta sağlamlıkta almanlara rakip olan tek alfa diye geçiyordu yabancı incelemelerde. Zaten model olarak eski bir araç km bu civarda olması doğal. Önemli olan mekanik aksamı ne durumda. Servise yada iyi bir alfa ustasına hem motor hem şanzıman muayenesi yaptırmak lazım.
Bir de yanlış hatırlamıyorsam bunların direksiyon kutusunda kronik bir arıza vardı. Ona dikkat edin.

159 ve alfa'nın alıcısı her zaman ayrıdır. Düzgün kullanıldıktan sonra satışta sorun olacağını düşünmüyorum.
  • chaoslord  (23.05.17 15:33:58)
156 ya 2 sene binmiş biri olarak hep hayalimdi ama bi türlü cesaret edemedim, araç şahane görünüyor.. Ist olsa usta önerebilirdim ama Alfa sahibi aracına iyi bakar azıcık anlayan biriyle bakıp ve/veya bir servise gösterip alınabilir bence..

Clioların 60bin olduğu ülkemizde :)
  • lodos1907  (23.05.17 19:28:41 ~ 19:29:28)