Asla kendini sevdirmeyen yabani kedi

Bir yakinimin kedisine bakmak icin bir haftaligina eve getirdim, lakin hayvan beni uyuz etti.
Ne dokunduruyor ne oksatiyor. Şebek gibi sürekli mıç mıç sarılıp koklaşalım falan istemiyorum ama hayvan aşırı yabani. Hadi ilk başta eve yeni geldi alışma sürecindedir falan diyordum ama hiç öyle yerini benimseyememiş gibi stresli bi hali de yok, efeler gibi geçti karşı kanepeye kuruldu. bi saat uyukladı falan az önce "aha sakin duruyo sevdirir belki" diye yanına gittim kedi resmen yerinden kalkıp "bsg aq kimlerle uğraşıyoruz" dercesine yürüdü gitti. Olm az bi şirinlik tatlılık yapmayacaksa, azıcık mırlayıp göbek sevdirmeyecekse ben bu hayvanın bokunu niye temizliyorum? Hayvan bana resmen aynı evde yaşayan iki devlet memuruymuşuz gibi hissettiriyor. Normal mi?

Not: ilk kez kedi bakmıyorum. Daha önce kedim oldu, ayrıca çok insanın kedisine köpeğine ev sahipliği yaptım. Bu kadar yabanisini ilk kez görüyorum.

hiçbirinin huyu birbirine benzemiyor...
yani, normal.
belki bir süre sonra yaklaşmaya başlar.
  • blatta hiberna  (20.05.17 23:16:42)
Yani sevmek zorunda degilsin minciklama hayvani sen de. :) yemegini suyunu ver yeter

  • bu benim teorim  (20.05.17 23:19:54)
O şerefsizin amcasının oğlu da benim komsudaydi. Serefsizin adını Karabaş koydugumdan midir tam emin değilim ama bir kere bile sevdirdigini hatırlamıyorum ne bana ne de sahibi olan kıza. Bildiğin somurtuk şekilde yaşadı bina da 3 ay. Sonra Ankaraya geri gönderildi.

Üstelik geldiğinde 1 aylık ya vardı ya yoktu. Komşunun annesinin kedisi dogurmustu. Komsu da almış bir tanesini. Kedinin doğum yeri ankaraydı. Ben Ankaranın o memur zihniyetine vermiştim olayı.

Ayrıca hatırladım haysiyetsiz kediyi yine sinirlendim
  • sejlav  (21.05.17 03:08:43)