iddia bahis vs ile aranız nasıl?

etrafımdaki herkes az çok oynuyor. sizde durum nedir?

benim ailemde kimse yok oynayan. ben de hiç oynamadım.
arkadaşlar oynuyordu artık onlarla da eskisi kadar görüşmüyorum.

yeri gelmişken ekliyim: bugün süper loto'dan tam 14 lira 60 kuruş kazandım.

aklıma da gelmişken yine ekliyim: iddaa da at yarışı gibi bir şey. @lazpalle'nin de dediği gibi kazanmak zor. hele hele ülkemizde döndüğü görülen ve "görülmeyen" şikeyi göz önüne alırsak kazanmak çok çok zor. eskiden adamlar atın dedesinin kaç yarış kazandığına kadar bilirdi ama yine de kazanamazdı. iddaa da böyle bir şey.
  • attirmayin makedonun kafasini  (19.05.17 00:34:56 ~ 00:44:17)
Kaybetmek için oynamıştım, paramı 7 ye katladım sonra yarısını kaybettim, kalanı yedim. Geçenlerde aklıma geldi böyle böyle kazanmıştım tekrar oynasam mı acaba diye. İki üç denedim olmadı bıraktım. Elime haydan para geçmedikçe oynamam.

  • Depik  (19.05.17 00:35:54)
ayda, yılda 1 oynarım. çok fazla bir beklentim yok. para kazanma amacı varsa üstüne çok düşülmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • i drive the hearse  (19.05.17 00:36:30)
bahis siteleri tüm analiz ve hesapları minimum riske göre yapar. kısacası düzenli oynayan hiçbir adamın kazançlı çıkma ihtimali yok. illegal sitelerde ufak da olsa kara geçme ihtimali var ama iddaa'da kesinlikle yok. diğer yandan bir iki kere oynarsın şansın yaver gider parayı kaldırıp masadan kaçarsan kazandım diyebilirsin.

  • lazpalle  (19.05.17 00:40:02)
Hiç oynamıyorum, mutluyum.

  • md11  (19.05.17 00:44:21)
Bagimlisiyim. Her gun oynuyorum. Para kazanmak degil kaybetmemek hedefim. Hobi mesgale beklenti heyecan hepsi bunda.

  • brad pitt  (19.05.17 00:56:25)
@brad pitt gibi biraz.
son 1 aydir soyle bi dongudeyim mesela: 5 lirayi 50, 50'yi 250, 250'yi 1500 yapiyorum 1-2 saatte canlidan. sonra 500'er liradan 3 bahis yaparak ilerliyorum. sifira yaklasiyorum, derken 5 liradan tekrar 50.

  • hjarteblod  (19.05.17 01:15:45)
yapmayın abi oynamayın, gerçekten çok farklı bi kafası var bahis işinin.

vakti zamanında işsiz kaldım kredi kartımı kredilerimi bahis sayesinde ödedim 2-3 ay süresince.

ama bugüne bakarsan 2 ay önce patladım. kredi kartı patladı, kredi çektim onu bile oraya gömdüm.

iddaa oynamayın.
  • tamam onu da ben yaptım  (19.05.17 01:58:53)
lisede cok oynardım, harçlığımı iddaaya bıraktım cok oldu. Bir keresinde nasıl olduysa şansım yaver gittim tutturmuştum. Miktarları iyi hatırlayamadığım için yatırdığım paraya x diyeyim. Y kadar iddaadan kazandım. Aynı hafta halı saha maçı yaptık. Sağ ayak baş parmağımdan sakatlandım. Çok acı cektım, sağ ayak baş parmağımın tırnağı koptu kopacak. Çorap, ayakkabı giyemiyorum, polikliğine tırnagımı aldırmaya gittim. Neyse ayağım uyuşturulup tırnak alındı. Şu an bile içim bir tuhaf oluyor bunu anlatırken. Neyse odeme için ücreti sordum Y lira dedi görevli. Hafta basında iddaadan kazandığım para. O gun bugundur bir daha bahis oynamadım ve oynamayacağım. O sıralar televizyonlarda sırlar dünyası modaydı. O kadar dalga geçip, geyiğini yaparken kendimi böyle bir olay içinde bulmam da ayrı bir konu.

  • freedonia  (19.05.17 02:12:37)
Bu sene oynamaya basladim. Uzerine kafa yorarsan voleyi vurabilirsin.

  • concistre  (19.05.17 04:38:53)
belli ligler belli takimlar var onlara oynarim sadece. 20 dolar basliyorum 800 hedef. 820 oldu kasa diyelim 800 cekiyorum. ac gozlu olursan kaybedersin. zamana yayarak oynuyorum ben, 3 ay hedef 800 mesela.

aksam fener - real, cska - oly maci var. 2.5 oran. fener ve cska 150 dolar attim bakalim.
  • duyurumvar  (19.05.17 08:39:15 ~ 08:39:46)
Hic bahis loto vs. oynamam.

  • stavro  (19.05.17 09:32:31)
Toplamda en az 40k kazandım bahisten ve en son 3 tane limitli bahis hesabım vardı. Uzun vadede para kaybetmeyi becerebilenleri anlamıyorum. Daha fazla hesap olsa daha da çok kazanabilirdim ama sınırlı işte.Pinnacle sports, matchbook gibi yerlerden de kazanabiliyorum ama gelir çok daha düşük diğer limitleyen sitelere göre, bu sebeple daha büyük sermaye gerekiyor. Hala yedekte duran ama zaman ayırmadığım amatör gelir yöntemim.

  • christopher nolan  (19.05.17 12:02:27)