[]

Levent, 4. Levent civarında kalacak oda aranıyor

Arkadasim Levent veya 4. Levent civarinda sadece kadinlarin kaldigi bir evde oda ariyor. Odanin esyali veya esyasiz olmasi fark etmez ama esyali daha iyi olur. Max. 700 tl kira verebilir. İTU'de ogrenci. Haziran ortasinda yurttan cikmasi gerektigi icin biraz acil. Tesekkurler!

Duyuru disindakiler icin: rivulet49@gmail.com


 
İtü emlakçıya para verme facebook grubuna baktı mı? Bir sürü ilan var.


  • ekaterina  (18.05.17 12:07:02) 
boğaziçi housing grubuna da bakabilirsin


  • fakyoras  (18.05.17 12:26:51) 
İkisinde de bulabildiklerimize bakiyoruz ama buraya da yazmak istedik.


  • rivulet  (18.05.17 16:22:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.