Eski sevgilinin mailini ele geçirdim..

Merhabalar,

Kim derdiki 2017de hala lamerlik hasıl kalsın, eski erkek arkadaşımın instagram ve mailini ele geçirdim ama tam bir lamer olduğumdan ip adresimi değiştirmeden yaptım bunları, beni Ip adresinden falan bulabilir mi acaba? yapacak arkadaşları var çünkü, ne yapmam gerek nasıl izimi kaybettireyim, gmaili kapatsamda tekrar açılabiliyor anladığım kadarı ile, g mailde etkinlik diye bir uygulamada ip numaram mac numaram falan gözüküyor.. instagram hesabını tekrar alsada IP ye falan ulaşamaz dimi? Bir yol gösterin çok heyecan yaptım.

kesinlikle trolluk içermez.

Bulabilir. Geçmiş olsun. Bana şahsen sms geliyor yeni login'lerde. Bir de en altta Last account activity diye bir şey var. Orayı görürse hiç kaçarı yok.

  • empty man  (16.05.17 14:30:14)
şifreleri değiştirdim mail hesabında zaten telefon ekli değildi, instagramda mail olmadan değiştiremez şifresini? last account activity dediğiniz yer mailde mi? benim etkinlik diye bahsettiğim şey sanırım onuda kapattım 1 hafta içinde hiç bir aktivite listelenmicekmiş ama emin olamadım tabi bekleyip görücem

  • bircaponsevdim  (16.05.17 14:34:02)
efendi efendi geri ver hesapları, uğraşmaz o zaman bence bulmakla şikayet etmekle falan.

  • veritaslibertas  (16.05.17 14:39:16)
Belki çoktan e-posta gitmiştir. Kabak gibi çıkar oradan da ^^

  • chicha  (16.05.17 14:39:57)
instagram kısmında bir fikrim yok ama google loginlerin kaydını kuydunu tutuyor bildiğim kadarıyla. patlaman çok olası yani

msn patlatan eski sevgili ruhunun bugünlere taşınmış olduğunu görmek de güzel. başarılar diliyorum
  • cay koy geliyorum  (16.05.17 14:40:14)
aga niye birakamiyorsunuz. ya su move on olayi bizde niye yok acaba? eski sevgili iste her sey bitmis neden boyle seylerle ugrasiyorsunuz ki?

  • baldur2  (16.05.17 14:43:51)
@chicha instagrami bağladığı mailde telefonda yok ek mail adreside tekrar hesapları geri alabilirse bir ihtimal anlar kimin çaldığını diye düşünüyorum, alamaması için ek mail adresi koydum başka önerisi olan?

@baldur, eden bulur az bile esas mailini ele geçiremedim şuan ona odaklıyım her türlü yardım kabul edilir

@cay koy geliyorum ekiekieki ah güzel msn zamanları hepimiz nasıl masumduk :/
  • bircaponsevdim  (16.05.17 14:51:27 ~ 14:52:34)
Bu capon sana ne etti kardeşim :) Efendice hata yaptığını ve özür dilediğini söyle ve hesapları ona iade et. O sana aynısını yapsa ne düşünürdün ? Her ihtimali göz önünde bulundurarak bir misillemeye karşı önlemini al yine de.

  • iwasbornonamountainside  (16.05.17 14:56:27)
ya ip adresini bulsa ne olur hocam. İşi gücü yok kim olduğunu mu arayacak. Şahsen benim umurumda olmaz. Hesabı geri almaya bakarım.

  • chaoslord  (16.05.17 14:56:49)
@iwasbornonamountainside capon baya eskide kaldı ya, capon haber vermeden bıraktı gitti, duyuruya hep gönül işleri yüzünden uğramam da cabası ama bu aldattı o yüzden bence legal hak ediyor

@chaoslord tamam nasıl alamasın onun bi yolunu söleyiverin?
  • bircaponsevdim  (16.05.17 14:59:45 ~ 15:00:21)
isterse her türlü bulur ve öttürür.
yaptığın yasal platformda suç.

  • teritori  (16.05.17 15:15:10)
sevgilin deyze olsa belki ayıkmazdı da şimdi teknoloji konusunda çok cahildeğilse az çok anlar senin yaptığını google ispikliyor zira anında.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (16.05.17 15:19:37)
@godoşu beklerken hımm aynen kendi mailime baktım dediğiniz gibi her restartta değişiyor IP, zaten istanbul yazıyor 20milyon insandan biri olabilir diye düşünür umarım

Instagramından telefonunu sildim zaten bağlı mailinide ben ele geçirdim, gebersin pislik. Anladığım kadarı ile şuan bütün çıkış yollarını kapatmış durumdayım hehe

Mac adresi ile uğraşmaz sanırım, henüz farkına varmadı bunların elinden gittiğinin bi farkına varsada azıcık gülüp eğlensem ya

@HERKES mail ve instagram hesap korumak için neler yapmak lazım? Eleştiri kabul etmiyorum öneri varsa sevirim :) Şunun esas hesabınıda ele geçirsek ya?
  • bircaponsevdim  (16.05.17 15:35:28 ~ 15:36:20)
yasal yol dışında birinin IP adresinden kim olduğunu nasıl bulacaksınız biri bana açıklayabilir mi? verdiğiniz cevaplardan beynim yandı şu an ...

  • plastic_angel  (16.05.17 15:43:37)
hiçbir şey olmaz rahat ol

  • alt4y  (16.05.17 15:48:46)