ıphone sahte sarj kablosu cok sıkıntı yapar mı

kendı orjınal kabllosu bozuldu cok hor kullanıyordum her yerı bantlıydı zaten gıdıp orjınal alırsam yıne aynısı olacak bu ara parada vermek ıstemıyorum zaten gıdıp şok tan 10 tl ye bır sarj kablosu aldım ıos desteklı falan dıyordu plastık bır sey kopma ıhtımalıde yok orjınal alana kadar bunla ıdare etsem telefonun ve bataryanın cok anasını ağlatır mı prize taktıgım fiş orjınal kablomuz sahte yuzde 30 da daha hızlı sarj edıyormus bu benı işkillendirdi

Benimki bozuldu, kabloyu suçluyorum. Serviste değiştirdiler.

  • Lim5  (14.05.17 18:24:39)
ağlatır hemde ne ağlatır. Ekran dokunmatiği bozulması bile oluyor buna bağlı olarak forumlarda tonla şikayet var bu yüzden

  • gozu acik sevisen yahudi  (14.05.17 18:26:16)
eski 6s imi çakma kabloyla şarj ederken dokunmatiği saçmalıyordu. gidip de orjinal almak istemiyorsan da ttec gibi adam akıllı markaların kablolarını al. bi nebze daha uygun onların fiyatları.

  • washe  (14.05.17 18:38:06)
5'in anakartını yakmışlığım var sahteyle.orjinal değilse de apple sertifikali ürünler var onlardan alin.

  • valkin rockefeller  (14.05.17 18:43:59)
@vegas kanka desteklıyor valla bı de gorsen çatır çatır sarj edıyor anlamıs degılım 50 liraya falan orjınalı bulunuyor mu

  • zibidigonzalez16  (14.05.17 18:46:06)
@valkin ciddı mısın hay aq naparsan yap 50 lırayı verıcen dıyosun yanı

  • zibidigonzalez16  (14.05.17 18:47:10)
aslında bana sadece kablosu lazım oda 35 tl gıbı fıyatlara bulunabılıyor ısguzarlık yaptık onlardan almak daha mantıklı alıexpresstekıler orjınalmı bilen alan varmı 2 tane lazım bıze daha avantajlı olur

  • zibidigonzalez16  (14.05.17 18:58:16)