Spor ayakkabılarınızı nereden alıyorsunuz?

Yahu memlekette spor ayakkabı üreten yok. Nike, adidas, under armour'da falan 250-300 liradan başlıyor ayakkabılar. 600 küsür liraya "çok satan" diye ayakkabılar sergiliyorlar mağazalarda. Günlük giymelik ayakkabı almak istiyorum alamıyorum bu fiyatlara. Nike'ın outlet mağazalarında fiyatlar fena olmuyor ama oralardaki ürünler çabuk tükeniyor ve bir şey bulmak zor oluyor. Siz nerden alıyorsunuz ayakkabılarınızı?

(bkz: decathlon)

  • nrmnm  (12.05.17 22:50:01)
Decathlon +1
Tam tarif ettiğiniz tarzda ayakkabılar mevcut.

  • gonion  (12.05.17 22:51:01)
Asics Outlet.

  • arnold schwarzeneger  (12.05.17 22:51:58)
decathlon demeye gelmiştim benden önce demişler zaten :)

decathlon balon olmadığı için tavsiye edilir genelde. fiyatı çok uygundur çok şıkdır ve gerçek spor ayakkabısıdır.
  • prens zuko  (12.05.17 22:52:55)
Decathlon'daki ayakkabıların çoğunu çok çirkin buluyorum. Kinetix falan alırım aynı hesaba gelir. Yani çok kötülemiş gibi olmayayım ama bu kadar vasat tasarım yapmak için para falan almak lazım bence.

Sadece spor ayakkabısı da aramıyorum, günlük giymelik "spor ayakkabı" da almak istiyorum ve haliyle onda da aynı sorun mevcut. Decathlon'dakiler çoğunlukla sporda giymelik ayakkabı ve günlük giyime gitmezler. Diğer bilinen markaların spor için üretilen ayakkabılarından günlük giyim için de uygun olanları oluyor ama decathlon'da hiç yok nerdeyse. Hepsi "spor ayakkabısı".

Yani ayağa giyecek bir şeyler her türlü buluruz da azıcık şık olmasına önem veriyorum açıkçası.
  • synesthesia  (12.05.17 22:58:51 ~ 23:03:59)
Numaranı bil trendyoldan markafoniden al. Ben 300 altında aldım hep nike ayakkabılarımı.

  • jazzabel  (12.05.17 23:03:00)
Valla piyasadaki ayakkabıların çoğu 150 liradan fazla etmez ama kurdan vergiden dolayı şiştikçe şişiyor fiyatlar. 300 lira altına aldım diyorsunuz da, 250 lira da çok. İki tane farklı renk alayım deseniz 500 lira.

  • synesthesia  (12.05.17 23:06:04)
Adidas, Nike, Skechers

  • MaNOfTheYear  (12.05.17 23:08:58)
son 5 ayakkabımı amazon almanya dan aldım. hepsi skechers. amazon olmasa 300-400 lira verip de giyemezdim.

son gümrük üst limitinin 30 euro'ya düşürülmesi gümrük vergisi vermek durumunda bıraksa da hala buradakinden uyguna geliyor(*) kargo bedava fırsatları ile falan.

*=(3-4 ay önce aldığım ayakkabılar 120-200 tl arası iken şimdi aynı ayakkabılar gümrük vergisine tabii olduğu için 180-250 tl arası bir fiyata geliyor)
  • jamiro  (12.05.17 23:13:51)
Ben hep mağazalardan alıyorum. Nike, Adidas, Boyner vs. Daha bugün aldım Boyner'den bir çift. Her aldığım ayakkabıdan sonra internet fiyatlarını görünce bi enayilik hissi çöküyor üstüme ama internetten spor ayakkabı almak istemiyorum nedense hiç. Güvenemiyorum galiba. Sonuç olarak mağazalara para bayılıyorum her seferinde. :/

  • ms brownstone  (12.05.17 23:48:42)
ben boynerden alıyorum. yarın da geçerli olan bi indirim var. reklamsa uyarın. boynerin internet sitesinde geçerli. 600 liralık alışveriş ödeme ekranında 400'e düşüyor.

  • ilkinci  (13.05.17 00:14:53)
Boyner+1 çok güzel indirimler oluyor bi de hopi indir ordan da baya paracık vs kazanılıyor. Bi de adidas mesela sezon sonu %50 indirim yapar + internet sitesinden ilk alışverişte %15 indirim var. geçen sene çok güzel bi ayakkabı aldım bu şekilde 200 liraya, normal fiyatı 485 miydi neydi.

  • ekaterina  (13.05.17 00:25:31)
en son istanbul optimum adidastan almıştım 149du galiba. bi arada n11den nike bi ayakkabı aldım o da 139du sanırsam.

  • dedim ben sana  (13.05.17 00:42:12)
Deposite outlet İkitelli'deki Nike mağazası var. Pazartesi günleri yeni mallar geliyor aynı gün kapışılıyor.Fiyat baya ucuz dışarıya göre

  • insomnia  (13.05.17 04:57:52)
lescon internet sitesinden aldim en son.
çok çeşit var.

  • balik kraker  (13.05.17 10:53:41)