web sitesi nasıl açtırırım?

Merhaba arkadaşlar,
bir web sitesi açtırmak için ne yapmam gerekir? Ne kadara mal olur?

Nasil bir web sitesi? Icinde ne olacak? Fonksiyonalitesi ne olacak? Internetten bedavaya bu hizmeti veren yerler de var, milyonlarca dolara mal olacak siteler de var. Seninki "bir araba alsam kac paradir?" gibi bir soru.

  • robokot  (11.05.17 16:44:30)
Nasil bir sey istiyorsunuz detayli mesaj atarsaniz bakalim

  • veritaslibertas  (11.05.17 16:48:16)
şimdi özelden mesaj yapacak, 50 liraya yaparım, 200 liraya yaparım diyen.

  • kurnaz  (11.05.17 16:55:08)
haklısınız, o kadar anlamıyorum yani :)
kişisel bir web sitesi olacak, ben psikoloğum da...
hem uyguladığım tedavi yaklaşımlarını anlatabileceğim, hem de benimle ilgili bilgileri içeren bir websitesi oluşturmak istiyorum. zaman zaman da reklam verebileceğim bir site olmalı
  • staphyle  (11.05.17 16:57:50)
Ucu acik bir soru

Alan adi yillik 15 tl

Hosting(siteyi kurdugun alan) yillik 120 tl

Bunlar temel maliyetler. Ustune tasarim, eklenti vs isteklerine gore degisir
  • MiraTaurus  (11.05.17 16:58:10)
@MiraTaurus peki bunların tamamı için ne yapmam kime nereye başvurmam gerekiyor ?

  • staphyle  (11.05.17 17:01:44)
Simdi bir suru mesaj gelecek ben yaparim ederim vs. diye.

Bir suru profesyonel psikologun web siteleri var. Bir kac kisinin sitesini arastirin. Aralarindan dizayni durusuyla sizin kisiliginize hitap edenleri cikacaktir. Sitenin bir yerinde muhakkak kimin yaptigi yazar bir link vardir. Yoksa da site sahibine sorun. O kisiyle iletisime gecin yapsin sitenizi. Su anda ben cok mesgulum ama bu isi duzgun yapan kisiler taniyorum, gerekirse yollarim bilgi. Ama kimse de yogurdum eksi demez zaten. O yuzden siz begendiginiz sitelere gidip yapan kisiyle iletisime gecin en garanti olsun.
  • robokot  (11.05.17 19:02:47 ~ 19:04:53)
squarespace diye bir site var, ingilizceniz varsa sitenizi ordan acin. cok uygun fiyatlar ve guzel destek var.

  • bioverse leo  (11.05.17 19:07:29)
bir amatör wordpress ile site yapabilir sanırsam.

  • gintare  (11.05.17 19:19:36)
hocam
bakın mesela basit bir wordpress bizim site
www.bmtexport.com
kısaca bizi tanıtan bir site - wordpress formatı ile yapılmıs gayet basic
kendin ugrasacaksan word den anlıyorsan yaparsın
www.xxxxxxxx.com vs. bu ismi godaddy.com dan alabilirsin
hosting gerekecek dosyaları koymak icin zaten az bir dosya koyacagin icin sana az yer yeter.
bu halde yıllık 50-60 lira.
ama ozel tasarım vs. bunlar pahalı seyler.
  • kingcyrax  (11.05.17 20:04:43)