[]

Her şeyi olması gereken zamanda yapan insanlar ?

Sınav zamanı sınava odaklanma eğlence zamanı eğlence evlilik zamanı geldiğinde sevdiği insanı bulan her şeyi zamanında yerinde yapan insanlara has(r)etim arkadaşlar.. Ben de bunu kısmen başarmış olmama rağmen tam olarak hayatıma yayamadım.Sınav çalışırken hayallere dalma eğlence isteği, eğlenme zamanı dolu dolu eğlenememe.. Eksik nerede sizce gözlemi iyi olan arkadaşlara gelsin bu soru :)
 
o insanların robot olduğundan şüpheleniyorum.


  • nilmiye  (08.05.17 22:47:34) 
eksik alman olmamanda..


  • qazaqwsx  (08.05.17 22:57:25) 
Robot olabilir belki bilemem ama neye yoğunlaşıyorsa ona odaklanan insan bence idealdir. Tabi idealler kişiden kişiye değişir. Farklı düşüncelere saygı duyarım.


  • ramazanali  (08.05.17 23:02:28) 
ulan 17 sene öğrencilik yaptım, şunu bi beceremedim. bence bunu yapan insan yok. kafası iyi çalışan ve kafası eh işte çalışan insanlar var.


  • AWD  (08.05.17 23:47:42) 
  • tabudeviren  (09.05.17 12:47:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.