duyurunun eski kullanıcılarına ne oldu acaba

GibsonRules
Rock n roll
ucan spagetticanavari
ben smyrna
mea maxima culpa
freekara
hope ender
camiroquay
whoosie
compadrito

ve daha niceleri, nicklere eski duyurularımdan ulaştım, "aa böyle biri vardı lan" dediklerim. biz mi çok kaldık bu sitede, onlar neden gitti :D

minik donut canavari ne oldu? ben onu merak ediyorum ek olarak.

  • pain of liberation  (08.05.17 02:56:42)
gibson benim de aklıma geldi geçen ya, maç izliyorum kalecinin adı gibson'dı, direkt GibsonRules geldi aufjasfjau. kirmizikasekaban var benim aklıma gelen. bıraktı demişlerdi onun için ama ne oldu da bıraktı onu bilmiyorum. bi ara yazardı, takılırdı sıkça.

  • der meister  (08.05.17 02:59:32)
nick degisen çoktur, örn bnm gibi

  • purple rain  (08.05.17 02:59:58 ~ 03:00:30)
mea maxima burda, hatta geçen kitap klubü duyurusu mu ne açmıştı. animal'ı merak ediyorum ben de. bir de kanadada yaşayan zengin bir abimiz vardı o kimdi? onu da görmüyorum sanki.

  • sta  (08.05.17 03:02:35)
ataturkiye vardı, o hakikaten melek oldu.

  • zgrydn  (08.05.17 03:02:43)
freekara'nın başka bir isimle şu an aktif olduğunu biliyorum. gerisi hakkında fikrim yok.

  • nrmnm  (08.05.17 03:03:40)
@sta, animal gibsonrules değil miydi zati? kanadalı zengin abi nick the chopper idi sanırım.

  • der meister  (08.05.17 03:04:00)
ne eskiler gitti bir daha gelmedi o yüce insanlar :)

fade vardı , kırmızıkaşekaban , wide , aklıma gelmeyen niceleri kusura bakmasınlar...
  • Caaannn  (08.05.17 03:06:50)
Kanadada yaşayan ermanen'di. O da artık yok, compadrito çok vakit alıyor diye bıraktı. M e l t e m veya whimsical vardı o da artık yok. Wide widee değil mi? Ben onları aynı kişi diye biliyorum :/ hope ender'i en son 2012 ekşi festte görmüştüm sonra bi daha görmedim. Ucan spagetticanavari benim de aklıma geldi geçen gün, bi saç boyatma olayı vardı, onun da öyle olayları vardı sonra k-pop atıp güzel değil mi derdi. Gidiyor herkes. Animal ve gibsonrules aynı kişi değil mi zaten, ingilterede kimonosuyla oturuyordur eheheh.

  • ekaterina  (08.05.17 03:15:20)
rurouni vardi en son 3-5 ay once cevap vermis
tepedeki sayko burada mi? veya sutlu nescafe? ben de o kadar girmiyorum artik.

compadritoyu dun gordum vay compadrito vardi di mi dedim.

harbi douchebag da yok.
  • baldur2  (08.05.17 04:38:26)
lanet olsun ifşa olmuşuz adsfasdfadf freekara bloklandı :)
bu aslında arkadaşın nickiydi de el koydum :D

  • cekilmis gayfe  (08.05.17 10:18:15 ~ 10:23:43)
kimisi bıraktı kimisi yeni nick aldı geldi
dönem dönem popüler olup sözlü küfürlü saldırıya uğrayıp nick değiştirenlerde çok oluyor

  • basond  (08.05.17 10:25:22)
aa birileri beni tanıyor :D
Biz hep buradayız ama giden çok var. Paçoz paçoz seksist sorular ahkamlar falan yarısı artık buranın, eskiden cevap verirken nicke bile hiç bakmazken şimdi beş kere düşünüyorum yazsam mı yazmasam mı diye.

  • whoosie  (08.05.17 10:56:50)
ben 5-6 sene onceki nicklerin cogunu gormuyorum. sanirim insanlar bir sure sonra bikip gidiyor ya da nick degistiriyor. erkek arkadasim da uzun sure aktif kullandi mesela burayi; son 2 3 yildir cok nadir giriyor. beni girerken gorunce 'bikmadin mi hala ordan?' diyor. benim alistigim seylerden kopmam biraz zor oluyor mesela. duyuru da oyle oldu. sanirim biz bu yuzden hala burdayiz.

bu arada ben de en cok douchebag'i merak ediyorum.
  • fraise  (08.05.17 11:16:11)
Bir lunedor vardi 5 sene önce falan kadikoy zirvesinden hatirliyorum(zurich dekinden) arada o geliyor aklima.

  • tukenmez adam  (08.05.17 12:11:55)
Bir lunedor vardi 5 sene önce falan kadikoy zirvesinden hatirliyorum(zurich dekinden) arada o geliyor aklima. Napiyor şimdi kim bilir.

  • tukenmez adam  (08.05.17 12:12:21)
Sözlüğe giriş amacım (7. nesil) tamamen duyuruydu. Her gün girmeden duramazdım. Şimdi aklıma bile gelmiyor. Eski tadı tuzu kalmadı, kısmen yozlaştı.

  • teknikekip  (08.05.17 12:28:47)
Burdayız ara ara, gideceğiz ama.

  • MaNOfTheYear  (08.05.17 12:50:02)
İlk zamanlardaki gibi sürekli girmiyorum ben, aklıma bile gelmiyor. Sosyal medyayı da eskisi gibi kullanmıyorum. Ara ara aklıma geldikçe giriyorum. Hatta 1 tane ek hesap almıştım yıllar önce; onu bile hatırlamıyorum, nickini, şifresini filan. Ama hep sevdim burayı.

  • pokepoke  (08.05.17 13:19:11)