[]

Delirmekten korkmak bir rahatsızlık mı?

Zaman zaman aklıma geliyor, kafayı sıyırıp akıl hastanesine gitmekten korkuyorum. Öyle bir şey olsa ne ölüsün, ne diri. Ailen, sevdiklerin sevinsin mi üzülsün mü? Bazen düşüncelere dalıyorum, iş sonsuz silsilelere sarıyor ve sonunda neyi düşünüyodum lan ben? diye soruyorum. Neden oluyor bu?
 
manyofobi: delirmekten korkma

fobi işte
  • basond  (07.05.17 22:05:21) 
kendini geliştirirsen buradan güzel bir okb çıkar :)


  • supermatik  (07.05.17 22:09:00) 
delirmekten korkanlar delirmez pek. şizofreni rahatsızlığında iç-görü yoktur bu nedenle kendi durumlarının farkında olmazlar çoğu zaman. sizin durumunuz ise anksiyete ile ilgili olabilir arkadaşların dediği gibi.


  • playing star again  (07.05.17 22:09:57) 
Anksiyete. Korkma delirmezsin. Hem delirsek herşey daha güzel olmaz mıydı :/


  • manuel mandalina  (07.05.17 23:06:12) 
Anksiyete bozukluğu gibi duruyor seninki. Delirmek bu kadar kolay mı


  • sylow  (08.05.17 00:46:01) 
Aksiyete. Uzmana gorunun


  • veritaslibertas  (08.05.17 01:04:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.