fm 2017 oynayanlar bakabilir mi ?

takımda ilk 11 yabancı sadece yedekler türk
ve 18 kişilik kadroda 11 yabancı kısıtlaması var
ben diyorum ki yabancı gençleri alsam yetiştirsem bunlar türk vatandaşlığına geçiyor mu ?

kaç yılda geçiyorlar

böyle bir şey olsa bile nasıl keyf alacaksın bu gerçek dışı senaryoyu oynayarak? düşünsene 12 yaşında hollandalı yetenekli ajax'ın altyapısında oynayan bi cocuk, ailesini, hayatını, profesyonel altyapıyı her seyini amsterdam'da bırakıp türkiye'ye geliyor :D

  • jacoba benziyomusum oyle diyolar  (07.05.17 02:48:10)
@jacoba benziyomusum oyle diyolar 12 yaşında transfer mümkün değil 18 yaşında alabiliyorsun
eski cm serilerinde bu özellik 5 yıldı
yine var mı yok mu bunu öğrenmek istiyorum
23 yaşında türk statüsünde olabiliyorsa gayet uygun bence.
  • bana her yer cehennem  (07.05.17 03:02:37)
her fmde oluyor olması lazım

takımındaki bir yabancı oyuncunun profilinde bilgi uyruk kısmına gel orada türkiye vatandaşlığına geçmesine şu kadar kaldı diye yazıyor.

ayrıca olayın gerçekçilikle bi sorunu yok ki hile değil bir şey değil, 15 16 yaşındaki çocukları bile bi şekilde transfer edebiliyorsun bazen olabilir yani
  • nundu  (07.05.17 04:06:56)
oyuncunun bilgi kısmına gelince uyruk sekmesinde yazar. 3600 kesintisiz doldurması lazım oluyor türkiye için. 10 yıl 18'de aldığın adam 28'de türk oluyor..

  • canercuxy  (07.05.17 12:06:28)
türk gençlerini alıp yetiştirin daha mantıklı olur. gençlerle çalışması, oyuncu potansiyeli ve yeteneği geliştirmesi iyi olan ve türkiye ligi bilgisi yüksek antrenörler bulup alt yapıya önem verirseniz bu iş olur. türklerden de çok iyi bir takım kuruluyor. misal şuan beşiktaşla 2023'teyim ve defansta 3 türk orta sahada 3 türk ilk 11 oynuyor. alttan yetişen 2 banko oyuncum daha var.

  • golgi aygıtı  (07.05.17 12:39:42)