Hamarat ev erkeki :d

Selam hatunu memlekete gönderip de evde tek kalmış suserler,

Şimdi ben şu super fresh şeyinden aldım, pizzasından.

Önceden ısıtılmış fırın diyor ya, pizzayı da içine atıp ısıtsak daha pratik olmaz mı?

o zaman da 15 dakika diyorsa 25 dakika kadar ısıtmak gerek pizzayı bence.

  • mezarkabul  (06.05.17 23:31:19)
yavaş yavaş ısınacağından buzuyla alakalı bir durum sanırım hemen buharlaşmak yerine hamur emer falan diye öyle diyor olabilirler.

  • bass solo take one  (06.05.17 23:33:05)
tam düzgün pişmeyebiliyor öyle. yazdığı şekilde yap.
ayrıca yeme öyle pis pis şeyler, yap düzgün bişeyler, çok kolay artık her şeyin tarifi var. bi sote yap mis.

  • veritaslibertas  (06.05.17 23:33:18)
fırın ısınmış olmazsa o ısınma süresinde içindeki şeyi kurutabiliyor, ısınmış fırında pişirmek hamur işi gibi şeylerde daha iyi sonuç veriyor.
ama yemek ısıtmak içi mesela çok farketmiyor.
not: pizzayı gevrek seviyorum diyorsanız da daha iyi olabilir
  • niye ama  (06.05.17 23:33:31)
ben o hazir pizzalara ekstra kasar atiyorum daha sukela oluyorlar <3

biraz isit firini, daha guzel oluyor. muhtemelen @bass'in dedigi olaydan sanirim.
  • fakyoras  (06.05.17 23:34:21)
nasıl yazıyorsa öyle yap. adamların bildikleri var.
ekstra kaşar rendele +1

  • filteria  (06.05.17 23:36:20)
Miss gibi pizza kokusuna tv başından koşa koşa gitmek, ve,

pasteboard.co
  • gneral  (06.05.17 23:39:32)
Hocam metro grossmarket varsa yaşadığın şehirde hazır pizza tabanları var. Onlardan al, üzerine de istediğin malzemeyi yığ abicim.

Sorduğun soru için ise farkediyor. Dedikleri gibi yap.
  • teritori  (06.05.17 23:39:43)
Her seferinde buzluktan direkt fırına attım ve fırını öyle çalıştırdım. Bir sorun yok, düpdüzgün, normal pizza oluyor. Aradaki farkı anlamıyorum ben.

  • aychovsky  (06.05.17 23:56:25 ~ 23:57:37)