Dilimin arkasındaki pembe kabarcıklar (capsli)

Sizde de var mı bunlardan?
Tırsıyorum, tırsmalı mıyım?
Birkaç ay önce fark ettim.

hizliresim.com

bende yok

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.05.17 00:59:54)
Bende de yok :/ doktora git bence.

  • ekaterina  (05.05.17 01:18:45)
Bende de yok. Alerjik bir şeydir belki. Tükettiğiniz bir şey yapıyor olabilir. Belki çok sıcak ya da soğuk yapıyordur. Bilemiyorum tabii. Doktora gitmenizde fayda var. Fakat telaslanmayin hemen. En kısa sürede gidin ama bence. Gecmiş olsun.

  • windowsguvenlikduvari  (05.05.17 01:31:37)
Hepimizde var. Papilla circumvallata.

  • Lim5  (05.05.17 01:44:04)
nasıl yok ya :/ bende de var, herkeste var.

  • pinkpeony  (05.05.17 03:57:33)
Var. Tat tomurcugu mu ne demisti kbb doktoru.

  • signore  (05.05.17 08:02:29)
"bende var, herkeste de vardır" diyen arkadaşlar fotoğrafta bahsedilen pembe kabarcıkları görememiş, zira bende de yok. bahsedilenler dilin üstündeki papillalar değil. arkadaş da çekerken oraya netleyememiş sağolsun. bize göre solda iki, sağda bir tane kocaman pembe yuvarlak var. net değil flu. onları diyor.

i.hizliresim.com
  • kibritsuyu  (05.05.17 11:09:49 ~ 11:14:37)
@kibritsuyu

bende var diyenler de onu fark etmiş zaten. @Lim5 ismini söylemiş. "Papilla circumvallata" Böyle aratınca aynısı çıkıyor. ama ben hala kendiminkini göremiyorum. ya dilimi o kadar dışarı çıkaramıyorum ben, dolayısıyla göremiyorum. ya da ben de yok. bilemedim.
  • windowsguvenlikduvari  (05.05.17 11:21:03 ~ 11:21:41)
hepimizde var diyosunuz da bende de yok usta.

  • jamiro  (05.05.17 12:07:58)
Elleyince hissediliyo sanki benim dilim de çıkmıyor dışarı ama yokladım resmen var :O parmağınızla yoklayın bi. Aydınlandım resmen.

  • ekaterina  (05.05.17 14:37:31)
Ölmeyeceksem sıkıntı yok :)

  • apolitikherif  (05.05.17 19:52:08)
böyle yok ama çilek gibi pütürcükler var doktor normal diyor ama sanki yutarken yemekler takılıyor

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (05.05.17 19:54:01)