fazla akbili olan var mi?

var, benim. insanlar dolar aliyor, ben 100-200 allah ne verdiyse akbilime atiyorum. en son "daha fazla yukleme yapilamaz" uyarisiyla karsilastim. (300+'da boyle oluyormus) ilk zamanlar, "bosta duracagina akbilimde dursun" diye yukleme yaparken, simdi akbile atmak icin para kazanir oldum. bu dusunceyle birlikte otobuste benden sonra gelen "oha, cus!" nidalari bile eski keyfi vermez oldu, yolculara karsi hissizlestim.

aranizda benzer hissiyatlarda olan var mi? en son ne kadar yuklediniz? ogrenci misiniz, tam mi? bozuk yoksa sorun degil.

(bkz: işkur)

  • hosein  (02.05.17 14:46:52 ~ 14:47:14)
ben hep 50 liralık yüklüyorum.

akbili kaybedersen çok üzülürsün. saçmaymış yaptığın şey.
  • tepedeki psychedelic adam  (02.05.17 14:47:27)
yeni akbil cikarinca bakiyeyi aktarabiliyorsun. hem insan sevdigini kaybeder mi!?

  • ateistanbul  (02.05.17 14:50:45)
skeç karakteri gibi ya.

arkaya dram müziği, akbiline para atmak için para kazanan adam, arkada 200 tane full dolu akbil var.
  • kurnaz  (02.05.17 14:51:52)
Akbil yüzünden gasp edilen ilk kişi olarak tarihe geçersin hocam aman dikkat et. Esenyurt, Sultanbeyli gibi ilçelerde akbili fermuarlı iç cebine koy.

  • chicha  (02.05.17 14:52:13)
media.giphy.com

50 tl yükledim en fazla.
  • demoniclewinsky  (02.05.17 15:13:46)
5 ya da 10 tl yüklerim ennn en fazla 20 tl onuda yüklediyim zaman kendimi acayıp zengin hissediyorum

  • all girls dream  (02.05.17 15:18:41)
sanki öyle bir karakter vardı, hah buldum,

hilmi miydi? işler güçlerdeki herif. şimdi ing bankta olan.

200 bin tlsi mi vardı akbilde? :)

iyi kazanımlar :)
  • gneral  (02.05.17 15:44:28)
100-150 tl arası olur genelde. zarar edersin bu gidişle. ağlarsın.

  • stewie  (02.05.17 16:57:27)
Ben 10 koyarım hep. 20 bile fazla gelir.

Çok yüklemek iyi ama. Zamlardan etkilenmezsin ajsldşskşds
  • catch the arrow  (02.05.17 18:12:41)
ahaha vallahi iyiymiş çok güldüm buna 300+ bakiyen var demek. valla ben bu snee içinde bi kez indirimli kartımı kaybettim evlat acısı gibi oturdu içime içinde de 12 lira vardı. neyse bi hafta bekledim çıkar bi yerlerden diye çıkmadı mecbur yenisini çıkarttım allahtan biri bulupta kullanmamış eski bakiyeyide aktardılar yeni kartıma. öğrenci değilim ama 20 liralık dolduruyorum hep. şehir dışından misafir falan gelmişse 50lik dolduruyorum bi tek.

  • dedim ben sana  (02.05.17 20:13:00)