Gözünüzü kapadınız. Bir bardasınız. Üzerinizde ne var?

Ne ısmarladınız?
Ne çalıyor?
Neyin üstünde oturuyorsunuz?

bira+antep fıstığı.
popüler yabancı ya da türkçe şarkıların hafif yavaşlatılmış remixleri oluyor o tarz kısık seste müzik çalıyor.

rahat bir sandalye veya koltukta.

3 birayı içerken uyumuş olucam. belki 2. güç %17
  • Caaannn  (29.04.17 02:33:16)
Mojito
Aztek elbise deri ceket
Ac/dc black in black
Teomanın bahsettiği bir bar taburesi
  • stiletto heel  (29.04.17 02:58:09)
bira tekila ve baharatlı patates söylemişim, adamlar çalsın lütfeen,
youtu.be
arkadaşlarımın yarısı gelmiş diğerlerini bekliyoruz geyiğin dibine vurmuşuz kahkahalar havalarda uçuşuyor

istanbulu özledim :(
  • part time pollyanna  (29.04.17 03:49:12 ~ 03:58:42)
Moliendo cafe çalıyor.
Bira ve tuzlu fıstık.
Rahat bi sandalyemsi bir şey.
Gömlek pantolon var.
Düz adam bildirdi.
  • bigbadabum  (29.04.17 04:15:03)
Üstümde elbise var, hafif ışıltılı ama parlak olmayan bir şeyler.

Büyük olasılıkla Long Island Iced Tea ya da mojito ısmarladım ve yine büyük olasılıkla 'Bununla kafayı bulamazsam ikincisi pek pahalı' diye düşünüyorum.

Şu çalıyor ama canlısıysa daha güzel.
www.youtube.com
Böyle başladı ama bir küsur saate şuna dönecek.
www.youtube.com

Oturmuyorum, gruba eşlik için en öndeyim ya da oralarda bir yerdeyim. Oturmaya mı geldik!
Bar gibi yerlerde milletin ne dediğini duyup anlayamıyorum. En fazla yanımdaki kişiyi duyabiliyorum. Bir de zaten bütün gün laflayabiliriz. Onun için gece dışarı çıkmaya da gerek yok. Hazır çıkmışken, daha değişik, daha eğlenceli şeyler yapalım. Bol müzik olsun, bol şarkı olsun, dans-renk olsun.
  • aychovsky  (29.04.17 05:07:20 ~ 05:19:56)
Üzerimde en sevdiğim V yaka siyah basic tişörtüm
Koyu renk kot pantolon, sandaletlerim. Saçımı yarım toplamışım. Minicik bi makyaj var ama rimeli bol.
Vişneli votka içiyorum. Canlı müzik var. Ele güne karşı yapayalnız çalıyor.
Sandalyede oturuyorum.
  • matilda  (29.04.17 10:33:14)
-spor ayakkabı, kot, v yaka tişört.
-bir duble jim beam.
-bu çalsın: www.youtube.com
-bir bar taburesinin üstündeyim tabii.
  • filteria  (29.04.17 11:43:12)
Sports pub. Fenerbahçe' nin basket maçı var - antremanı bile olsa olsa olur -
Üstümde beyaz keten bir gömlek -kollarını kıvırmışım- açık yeşil şort pantolon.
Hava sıcak, Cumartesi öğleden sonra. Kahverengi yazlık ayakkabılar. Saatim, sağ kolumda 3 tane bileklik. Gözlüğüm kafamda rahatsız etmiş, masaya koymuşum.
İlk yarı bitmemiş 4. biradayım. İki tane fıçı buğday birası içmişim, 3. bira fıçı Carlsberg, 4. fıçı Kozel. Çerez de söyledim 4. ile beraber.
Mekan çok kalabalık değil. Maçla ilgilenen bir kaç masa daha var -ilgilenmeyen bir iki masa da var-
Kaverengi bir masada rahat bir koltukta oturuyorum.
Devre arasında tv nin sesini kısıp arkadan hafif hafif Santana çalıyorlar.
  • kumandanim  (29.04.17 11:57:15)