[]

Fitbit hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?

Merhabalar

Az önce bir arkadaşımın kolunda gördüm, fonksiyonalitesinin yanında kolda çok şık duruyor gibi geldi. Ali Express te 20$ as falan var çakmaları. Ne dersiniz, bir deneyeyim mi?

Var mı kullanan aramızda?

 
xaomi band'lara bakabilirsiniz, hem Türkiye'de satılıyor hem de ortalama olarak kaliteli. Beğenmezseniz üzülmeyeceğiniz fiyatlara var.


  • whoosie  (20.04.17 10:36:14 ~ 10:36:20) 
2 yıla yakındır kullanıyorum, fitbir charge hr modelini. neredeyse her gün kolumda. bendeki eski modeli, kayışı ile ilgili bazı sorunlar olsa da müthiş bir alet olduğunu düşünüyorum. kayış da değişebiliyormuş.
Çakmasını kullanmazdım.

  • puc  (20.04.17 14:23:43) 
fitbit charge hr kullanıyorum memnunum. denildiği gibi kayışı sıkıntılı ama olsun. çakmasından aynı performansı göremeyebilirsin.


  • sta  (20.04.17 14:32:29) 
Fitbit alta kullanıyorum ben de memnunum çok şık hem de işlevsel, şarjı da 5-7 gün arası gidiyor.


  • ekaterina  (20.04.17 14:39:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.