[]

200ml parfüm almak gereksiz mi?

parfümlerin son kullanım tarihleri oluyor sanırım. 200 ml parfüm almak gereksiz mi?

normal şartlarda her gün 1-2 fıs ile 100ml parfüm kaç ay gidiyor?

erkek için versace pour homme edt nasıldır?

 
Sürekli aynı parfümü kullanmıyorum ama 100 ml bile bitmiyorken 200 ml alsam arada odaya, perdelere falan sıkarım herhalde bitsin artık diye.

Evet ekonomik değil ama ben de 50 ml farklı farklı parfümler almaya çalışıyorum. Çok seversem 100 ml'liğini alır devam ederim.

PS: Versace kullanmadım.
  • chicha  (20.04.17 10:41:44) 
Bir parfümün raf ömrü yoktur aslında, zorunluluktan o, uçuculuğu filan da değişmiyor, 30 ml de neyse 200 mlde aynı parfüm var.

Parfüm 20 derece altında karanlık dolapta çekmecede saklanır, güneş almaması lazım. Bu halde 20 sene sonra koku değişmez. Bi iki gün önce yazdığım bir cevap var bu konuda ona bakın.

Parfümden anlıyorum diyenlerin anlattıkları genelde hurafe.

Hatta burada açıkladım

www.eksiduyuru.com
  • kurnaz  (20.04.17 14:05:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.