Fahriye Evcen aşırı güzel mi sizce ?

medyada devamlı "fahriye evcen çok güzel, tam bir tanrıça" vs. şeyler söyleniyor benim güzellik anlayışımda mı bir sorun var anlamadım, tamam hoş kadın ama aman aman bir güzelliği yok bence. aynı dizide rol arkadaşı gülcan arslan daha güzel bence. siz de böyle düşünüyor musunuz ? ve böyleyse neden medyada devamlı güzel diye pompalanıyor torpili yüksek olduğu için mi ?

okulda birkac kere gordum, fena hatun degil.

  • fakyoras  (14.04.17 20:32:24)
Şu an öyle bir de yaprak dökümü sırasında ki haline bak hayata küsersin. Hepsi estetik güzeli.

  • gozu acik sevisen yahudi  (14.04.17 20:33:26)
bence beren saat çok daha güzel hele bihter halleri tam bir efsane. bilemiyorum beren'in, tuba büyüküstün'ün yanında çok sıradan kalmıyor mu ?

  • sybella  (14.04.17 20:33:49)
alaman ekmeği yemiş belli. güzel yani aşırısını maşırısını bilmem. sen sorunca açıp baktım ilk kez görüyorum avradı.
bu arada beren saat aşırı yeteneksiz ve güzel değil. bu kadının oyunculuğunu bilmem.

  • cekilmis gayfe  (14.04.17 20:34:56 ~ 20:35:31)
@gözü açık işte estetikli hali de bana güzel gelmiyo. bi kere gözler çok çekikleşmiş kedi kadına evrilmiş gibi. bir de kaba bir vücudu var yani yanakları poğaça gibi şişik, yani küçük zarif bir suratı da yok.

  • sybella  (14.04.17 20:35:02)
güzellik çok göreceli. bence angelina jolie, megan fox ya da kate winslet hiç mi hiç güzel değiller. hatta kız arkadaşım dalga geçer benle bundan dolayı, elizabeth mitchell güzel bir kadın.

  • kurnaz  (14.04.17 20:35:37 ~ 20:36:27)
nasıl ya, beren saat'in bihter hali efsanedir, yapma bebek gibi suratı kadnın. o narin ufak yüzü, o renkli gözler, aurası da var beren'in ama fahriye itici geliyo hiçbi dizisi de tutulmuyo zaten

  • sybella  (14.04.17 20:37:00)
Sokaktaki kız standardına göre güzel ama aktris standardına göre eh.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.04.17 20:37:35)
Hiç bir çekiciliği yok.

  • Ufuk  (14.04.17 20:38:08)
@bugünkü antrenman işte demek istediğim tam da bu yani :) sokakta güzel dersin ama tv ve ekran dünyasında ne güzeller varken onun pompalanması devamlı bi garip geliyo. tuba büyüküstün, beren saat gibi kadınlar varken..

hatta faziletin kızları diye dandik bir dizi var ordaki kız bile çok çok güzel
  • sybella  (14.04.17 20:39:03 ~ 20:40:05)
@gayfe bundan kolay ne var.

(bkz: beren saat)
(bkz: tuba büyüküstün)
(bkz: afra saraçoğlu)
(bkz: gülcan arslan)
(bkz: nurgül yeşilçay)
(bkz: merve boluğur)
(bkz: elçin sangu)
(bkz: sanem çelik)
(bkz: başak köklükaya)
(bkz: deniz çakır)
  • sybella  (14.04.17 20:44:05)
Türk dizi sektoruyle alakam olmadigi icin pek Türk ünlü bilen biri değilim, mesela ayni diziden kıyas yaptığınız kizi bilmiyorum ya da diziyi de bilmiyorum ama fahriye evcenin tipini biliyorum yani, bana göre bugünkü antrenmanda goz dolduran futbolcu +1 zaten aktrisse sokakts gordugun standarttan guzeldir yani bunun tartışmasını yapmiyoruz ama dizi standartında eh yani. Turkiyeden guzel bulduklarim serenay sarikaya, kiralik asktaki başrol aklima su an gelenler ama bi iki beğendiğim adini bilmedigim falan kesin vardir.

  • nundu  (14.04.17 20:45:43)
Çekememezlik bence :D fahriye evcen saydığın isimlerin çoğundan güzel kalanıyla da eşittir. Hele tuba büyüküstün en son zarifeyken güzeldi ben de onu hiç beğenmiyorum.

  • ekaterina  (14.04.17 20:47:34)
@ekaterina çekememezliğim olsa beren saat'i çekemem :) hiç alakası yok. hele tuba büyüküstün'ün o müthiş güzelliği: www.google.com.tr kadında oyunculukyok ama efsane güzelliği sayesinde tüm dizileri tutuyor. fahriye'nin aman aman güzel olmadığı aslında dizilerinin tutmayışından bile belli. başrol olduğu diziler yayından kaldırıldı hep.

  • sybella  (14.04.17 20:50:27 ~ 20:51:04)
Katılıyorum. Tvdeki çoğu güzel denilen kişi güzel değil, çoğu da torpil kontenjanından güzel diye şişiriliyor. mesela oha çok güzel denilen kızlardan biri de 309 adlı dizideki kız.

  • gotic  (14.04.17 20:50:58)
çok güzel kadın,ben beğeniyorum.
yaprak dökümü zamanında bizim okulda çekim yaparlarken denk gelmiştim,baya su gibiydi.

şu üstteki listeden de beren saat ve nurgül yeşilçay güzel gelir bana,diğerleri gerçekten standart.
deniz çakır ,fahriye'den güzel diyen çarpılır yalnız onu diyim :D
  • demoniclewinsky  (14.04.17 20:51:38)
@gotic aynen ya çene kemikleri çok korkunç o kızın evlerden ırak :S

  • sybella  (14.04.17 20:52:03)
@demonic deniz çakır'ın gözleri, endamı, havası yeter :)

  • sybella  (14.04.17 20:53:29)
her ünlüyü görmüş gibi oldu ama Deniz'i de bi avm'de görmüştüm,baya 1,50 boyunda çocuk gibi.
endam fln tvden öyle gözüküyor:P

  • demoniclewinsky  (14.04.17 20:55:10 ~ 21:49:52)
Hiç tipim değil hatta antipatik ve iğrenç. kuscam.

  • stewie  (14.04.17 21:03:17)
beren saat- ebleh gibi bakıyor, bakışlarında bi andonluk var. zaten sevmem de kendisini.

tuba büyüküstün- at suratlı. fehriye'ye narin değil deyip bunu örnek göstermen çok enteresan :)

afra saraçoğlu- poğaça yanaklı. o yanaklardan makas alınır anca. küçük zarif suratı yok dediğin fehriyeden daha lahmacun suratı var.

gülcan arslan- sponge bob gibi kare suratlı. 55 ekran kafası var bu mu güzel? sokakta görsem dönüp bakmam.

nurgül yeşilçay- zayıf hali iyi. bu olur 1 oldu.

merve boloğur- pavyon karısı gibi. gözü kaşı çok orantısız. güzelliği bırak çirkin hatta.

elçin sangu- bu avradı görüyordum da adını bilmiyordum. bu da güzel 2 oldu.

sanem çelik- wtf? o 20 sene önceydi. gülşen bubikoğlu'nu da yaz oldu olacak.

başak köklükaya- bu da karekafagillerden. 37 ekran ama bunun kafa. bakışlarında meymenet yok. come on!

deniz çakır- bu karı da iyi. etti 3.

evet 3 tane fehriye ayarında kadın saydın. varsa daha buyur :)
  • cekilmis gayfe  (14.04.17 21:05:35)
@gayfe tuba büyüküstün gibi bi şahaneye "at suratlı" diyen birinin argümanlarını ciddiye alamayacağım kusura bakma:

tuba büyüküstün: www.google.com.tr

bak bak için açılsın :))
  • sybella  (14.04.17 21:11:59)
Fahriye evcenin estetikli hali çok güzel bence yani şu anki halini çok beğeniyorum ben ama şu hali www.google.com.tr www.google.com.tr güzel diyemiyorum. Yani estetik yakıştı.

  • pastörizesüt  (14.04.17 21:13:23)
ayrıca merve boluğur, adriana lima ile foto çektirip ondan güzel çıkmayı becerebilmiş bir kadın: www.google.com.tr

  • sybella  (14.04.17 21:18:30)
fahriye evcen güzel ama abartıldığı konusuna katılıyorum. geçen instagram'da magazincilere "arkadaşlar beni senelerdir biliyorsunuz, değişmedim hep aynıyım" dedi ve kahkaha attım. estetikten geçilmiyor yüzü.

türkiye'de güzel kadın deyince aklıma arzum onan geliyor hep. 45 yaşına geldi sanıyorum ve yukarıda sayılan tüm kadınlara taş çıkarır. zarafeti, duruşu, üslubu harika ve elf gibi bir kadın. zaten güzelliğin öyle altın oranlarla belirlenemeyeceğine inanıyorum, bu fikir ayrılıklarının sebebi de bu. ama arzum onan'ı saydığım özellikleriyle birlikte inanılmaz güzel buluyorum.
  • gmzo  (14.04.17 21:22:17)
@sibel
www.google.com.tr
aşırı açıldı içim kapatamıyom asdfgasdfas
  • cekilmis gayfe  (14.04.17 21:31:40)
Baya gömmüşsünüz de kadın estetik mestetik güzel kadın. Teni saç olarak da doğal geliyor bana. Ha çok göz önünde dersen anlarım. Kaldi ki güzellik zaten goreceli kavramken başkalarını kadının çirkin olduğuna ikna etme çabanı anlayamadim.

  • cabiday  (14.04.17 21:37:58)
@cabitay ben çirkin demedim tamam eli yüzü düzgün de çok abartılıyor hem de tv dünyasında ona bin basacak bu kadar kadın varken.

  • sybella  (14.04.17 21:39:45)
Bana hic guzel gelmiyor. Ayrica; cenesi torpulu, burnu estetik, elmacik kemikleri dolgu.

  • bahtiyar  (14.04.17 21:42:21)
Bence aman aman güzel bir kadın. Türkiye'de ünlülerden onun kadar güzel bir iki kişi geliyor aklıma. Saydıklarının çoğunu çok daha çirkin buluyorum. Beren Saat ile aynı ayarda görüyorum.

  • aychovsky  (14.04.17 21:44:07 ~ 23:13:03)
Hic begenmiyorum fahriye evceni cok siradan bir tip bence giyim sac bas ile baktiruyor iste.ama gercekten zorla pohpohluyolar ve gözümüze guzel diye sokuyorlar ne istir anlamadim.y.dokumu haric hicbir dizisini filmini de izlemedim

  • bugunolmadiamayarinkesinolacak  (14.04.17 23:04:03)
"tuba büyüküstün- at suratlı"
Diyenleri de gördük ya şu dünyada sen koru yarabbi... rezilsiniz la ajdjsfjsj. At suratlı dediğin berrak tüzünataç gibi olur. Tuba büyüküstün kalem gibi kadın. Türkiye'nin en güzel kadını.

Sorunun cevabına gelince. Fahriye evcen suratı ile acayip oynadı yukarıda da yazılmış zaten. Yüzü de kadinsiliktan uzak. Tatlı ama.
  • fyodor fyodorovic  (14.04.17 23:11:00)
yeni hali bence çok güzel. ayrıca tuba büyüküstünü de beğeniyorum. tuba'nın güzelliği daha doğal.

  • kinematik viskozite  (14.04.17 23:21:34)
Beren mi Fahriye mi sorusuna Fahriye tabii ki derim. Beren saat'te yaramaz çocuk suratı var. Yoo dostum, yaramaz çocukları hiç sevmem. tuba bü. bazen güzel bazen cingen geliyor gözüme. Sadece Nurgül Yeşilçay gerçekten güzel.

  • fallopian  (14.04.17 23:52:47)
Ben ilk meşhur olduğu zamandan beri hiç sevmem o kadını. Çok donuk geliyor ve negatif bir enerjisi var bana göre.

  • fraise  (15.04.17 00:06:57)
Bu arada mobil olduğum için editleyemedim gmzo +1 demeye geldim. Benim için güzel kadın arzum onan'dir. Su gibi resmen. Bu yaşında sayılan tum kadinlara taş çıkarır.

  • fraise  (15.04.17 00:09:32)
arzum onan +1. güzel, sempatik, kibar... bence de güzel kadın.

fahriye evcen aşırı estetikli ve çok cırtlak, çok problemliymiş. sevemiyorum, itici bir kadın. estetik meselesindeki tavırları bile çok itici.
  • pinkpeony  (15.04.17 02:51:21)