Ramazanda Antep :(

Ramazanin ilk gununde yabanci bir arkadasla orda olacagiz. Acik restoran olur mu? Bir seyler yersek dayak yer miyiz? Ben turist taklidi mi yapsam?

biz gittik açık yer olarak imam çağdaşta yedik.
ertesi gün antep sofrası gibi bir yerde yemek yedik.
Kısaca açıktı.
2 sene önce gibi bir şeydi.
  • basond  (12.04.17 11:21:41)
@basond biraz olsun rahatlatti ama 2 senede cok sey degisti, bilemiyoruz :(

  • rivulet  (12.04.17 11:29:22)
mutlaka açık restoran olur, n.ş.a daki gibi adım başı bulamazsınız, akşam iftar menüleri dışındaki hizmet kalitesi nispeten daha düşük olur ama aç da kalmazsınız. bir genelleme yapmak doğru değil fakat merkezi yerlerde pek o tip sıkıntılar olmaz.

  • teyzem teyfik  (12.04.17 12:10:57)
antep gibi büyük bir kentte tabi ki açık yer bulursun. doğu ile karıştırma burayı. dayak konusuna gelince de ya bırak allasen diyorum. insanların gözüne sokmadıkça sıkıntı yok.

  • joooper  (12.04.17 12:53:44)
@jooper+1 açık yer mutlaka olur, açık yerden ziyade bence sorun akşam iftar dışında yemek bulamamak herkes fix menü herkes iftar, inanılmaz yemek geliyor iftarda da, bunu bilerek gidin diye yazıyorum.

  • ekaterina  (12.04.17 14:24:47)
Ben geçen yıl gittim. İmam çağdaş açık. Ancak başka açık yer bulmak zor. Bulsanız da zaten yemekler bayat. Ben geçen yıl 2 günümü besin zehirlenmesi nedeni ile hastanede geçirdim (Çağdaştan) beyran içemezsiniz, beyrancı akşam beyran satmıyorum bilmem ne kadara fix menü al der( içinde beyran yok :)) akşamları fix menü dışında kimse yemek vermez. Herkes kazıklamaya çalışır. Demem o ki klasik doğu :)

  • mithrilfender  (12.04.17 17:52:54)