Prison break vs breaking bad

Hangisi döver?

Breaking bad sıkıyor bazen. Prison break döver.

  • begin again  (08.04.17 12:19:34)
Prison break

  • md11  (08.04.17 12:25:13)
Breaking Bad'i birkaç defa izlemeye çalıştım sıkıntıdan bitiremedim hiç, fakat Prison Break'in her bölümü ayrı heyecanlı her bölümü ayrı güzeldi.

  • angelus  (08.04.17 12:39:50)
dövme eşiğiyse prison break ama genel itibariyle hangi dizi daha iyi dersen breaking bad derim.

  • sheeper  (08.04.17 12:40:44)
breaking break.

  • veritaslibertas  (08.04.17 13:13:59)
5-10 kisi daha prison break derse diziye baslayacagim haliba. breaking bad'den iyi dizi mi varmis.

  • yons  (08.04.17 13:14:54)
prison break

  • kosun lan mevzu var  (08.04.17 13:19:22)
Prison break de konu işleyişi aksiyon sürekli hızlı ilerliyor, olaylar çabuk gelişip sürekli bir ekşın var.

Breaking bad ise daha durağan yavaş ilerleyip aksiyonları son vurucu darbeyi son 5 dakikada yapıyor.

İkisinin de yeri ayrı, ikisi de izlenilmeli. Ben prison breaki 3 4 kere izlemişimdir. Hızlı olaylar olduğu için. Ama breaking bad i sadece 1 defa izledim. Ama bu hafta tekrar başladım. Breaking bade tekrar başlamak biraz beni korkutuyordu çünkü ağır ilerlediği için.

Lost döver :)
  • arockm  (08.04.17 13:19:53)
Her türlü prison break

  • purple rain  (08.04.17 13:32:28)
Prison break

  • Tyler89  (08.04.17 13:56:32)
breaking bad sağlam kurgu yavaş ilerleyiş var, belli noktalarda ileri sarma isteği uyandırır. fakat çok güzeldir. prison break de sıkılmazsın. aksiyonu bol. hangisi döver dersen ben breaking bad derim.

  • gotic  (08.04.17 14:06:42)
tabii ki breaking bad.

ezel bile prison break'den çok daha iyi kurgulu bir dizi.
  • otonomo  (08.04.17 14:21:53)
Prison break'i bastan sona 2 defa izledim.. olaylar cok hizli gelisip sonuclaniyor; ama bence bir noktadan sonra artik olayin dizinin seni yonlendirdigi sekilde sonuclanmayacagini, bir nevi twist ending olacagini farkediyorsun. Bunu farkedince de (cunku devamli ayni sey oluyor) twist endingin heyecani az da olsa azaliyor bence.

Genel anlamda breaking bad daha kaliteli bir yapim, prison break'i dover diye dusunuyorum.

Ikisini de sever sayariz o ayri..
  • mesudiyeli mesut  (08.04.17 14:27:32 ~ 14:28:56)
Breaking bad sıkıcı. Prison daha iyi.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.04.17 14:36:49)
BB

  • jamiro  (08.04.17 14:48:19)
Prison Break hayatımda zevkle takip ettiğim ilk yabancı dizilerden. İnternetin 4gb kotalı olduğu dönemlerde internet kafeye gidip Prison Break cd sırasına giriyordum. Ayrı bi yeri var benim için.

  • oddyseus  (08.04.17 14:48:57)
ciddi oturup uzun uzadıya cevap yazacaktım ama başlığı açan neseli ispanak'mış.

ben daha şimdiye kadar hiç, art arda prison kadar dizi izlememişimdir. bitişleri hep bir sonraki bölümün başlangıcını merak ettiren cinsten. breaking bad de izledim ama o tadı hiç alamadım.
  • blue eyes white dragon  (08.04.17 15:03:24)
prison break tokatlar

  • basond  (08.04.17 19:20:19)
BB

  • sanquis  (08.04.17 20:11:30)
Prison break'de sadece ilk sezon iyi.Sonraki sezonlar kötü.Breaking bed ise arap atı gibi açılıyor.Tabii ki breaking bad

  • turkuaz  (08.04.17 20:47:29)
breaking bad, lost ve black mirror'ı herhangi başka bi diziyle karşılaştıramam. bu 3'ü şaheserdir. messi, maradona, ronaldo gibidir.

dolayısıyla: breaking bad.
  • zirrealist  (08.04.17 21:24:29)
breaking baddeki karakter analizi değişimi ve konuyu tek geçerim...insan psikolojisini bu kadar derinden işleyen başka dizi varmıdır bilmiyorum ama walter white ın adım adım nasıl psikopata dönüştüğünü çok ince anlatıyorlar...ayrıca görüntü yönetmenide muazzam iş çıkarmış bu dizide

prison break 1. sezon çok iyiydi ondan soonra klişeleşti...

oyum breaking bad den yana
  • KingDagos  (12.04.17 01:20:19)
pb'in ilk sezon çok iyiydi. sonra tempo düşmeye başladı.
bb ise genel olarak çok iyiydi.
ikisi de lezzetli, kıyas yapmak yerine izlenmeli.
  • cekilmis gayfe  (12.04.17 01:25:46)