[]

Çiçek bakımı

Merhaba

Yaşlı bi teyzemize almıştım bu çiçeği fakat evi hiç güneş almadığından baya solmuş gitmişler. Ben bunu tekrar hayata döndürebilir miykm?

imgur.com

Güneş alan bi yere koydum şimdilik.

 
imgur disinda baska sekilde yuklerseniz bakip yardimci olabilirim.


  • mavicorap  (05.04.17 18:15:53) 
Bitki sağlıklı görünüyor, çiçekleri normal şekilde açıp solmuş sadece. Ben öyle görüyorum yani. Arkada tomurcuklar var, suyunu güneşini eksik etmeyin, onlar da açar, tabii sonra da solar.


  • whoosie  (05.04.17 18:47:38 ~ 18:48:00) 
Bitki ölmüş değil. Söylendiği gibi tomurcukları var. Bunların çiçekleri tek açımlık oluyor zaten. Ölü kısımları temizleyin, toprağı kurudukça suyunu verin.


  • peggy  (05.04.17 18:57:28) 
kuruyan yerleri budayın, kuru çiçeklerin sapını da dalla birleştiği yerden kesin, bi açılsın bitki. budama yapıldıkça yaz boyunca (hatta sonbaharda) birkaç kez çiçek veriyorlar bildiğim kadarıyla.


  • kaichi  (05.04.17 19:00:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.