Hanımlar bir el atın, Özel tasarım, tablo gibi tişörtler ?

Bir arkadaş bunları zevk için yapıyordu, satabilirse satmak istiyor,
siz olsanız alır mıydınız?
kaça alırdınız?

* dikkat, elle tek tek fırçayla boyanmıştır :)

hizliresim.com
hizliresim.com (detay)
hizliresim.com
hizliresim.com (detay)
hizliresim.com
hizliresim.com (detay)
hizliresim.com
hizliresim.com (detay)
========= yeniler ===============
i.hizliresim.com

instagram, oldukca yeni :
www.instagram.com

Çok hoşmuş gerçekten. Valla nasıl fiyat biçilir bilemedim ama tshirt ihtiyacım olsa en fazla 50tlye alırdım.

Fiyat için tshirt kalitesi ve boyanın bir yıkama ile deforme olmaması gibi faktörler de önemli.
  • peggy  (04.04.17 15:31:29)
bende beğendim erkeğim ama fiyat önemli fiyata göre bence kadınlar alabilir.

  • basond  (04.04.17 15:34:50)
güzeller, fakat tişört nihayetinde. -el emeği olması dolayısıyla ve boyalar yıkamaya dayanıklı ise- ederi en az 100-150 civarı olsa da satılabilitesini sağlamak amacıyla 50 tl uygundur diyorum.

bu arada 'zevk için' 'satabilirse' falan demişsin ama bunlar bayaa satılmak üzere etiketlenmiş, ne iş?
  • manuel mandalina  (04.04.17 15:44:14 ~ 15:46:02)
kullanılan boya, çıkmayan kumaş boyası tabi ki.

@mandalina
bir dükkana da verecekmiş ama orada satılması zor.
instagram'a falan yüklemesi lazım da. çok anlamıyor o işlerden.
  • supermatik  (04.04.17 16:07:46)
instagram'a koyacaksa daha pro fotoğraflar çeksin. askıya asıp hoş fonlar önünde falan sergilesin. takipçi olayını nası halleder bilemiyorum ama.

  • manuel mandalina  (04.04.17 16:13:43)
kaliteli kumaşa sahip tişörtlere bassın. dendiği gibi daha profesyonel fotoğraflar çektirsin. bir de marka oluştursun, satar. kaft var, oradan feyz alsın.

  • veritaslibertas  (04.04.17 16:17:34)
@veritas,
baskı değil, elle boyama bunlar.

  • supermatik  (04.04.17 16:35:08 ~ 16:35:23)
Kadıköy'de barlar sokağına yakın butikler var, oralarda gayet de satılıyor bu tarz el boyama tişörtler. Oradaki butiklerle bir görüşsün. Ben çok beğendim, instagram da açsın alırım ben. Fiyatı bilemem ama.

Ben el boyama bir House of Stark tişörtü istiyorum mesela, kaça yapar?
  • old possum  (04.04.17 17:02:09 ~ 17:04:28)
dediğim gibi instragram olaylarından fazla anlamıyor. açamayabilir. doğru dürüst interneti yok.
@old possum
istediğin görseli gönder ileteyim.
  • supermatik  (04.04.17 17:09:06 ~ 17:11:40)
elli demişler ama bence çok. tamam el emeği olabilir ama piyasa güzel baskılı tisört dolu zaten neden buna elli lira versinler ki?

ha istediğimiz şeyi çizdirebiliyosak o zaman iş değişir ama şu hali ile ben almasam bile otuz liraya alıcı bulabilir belki.
  • elorelia  (04.04.17 17:13:09)
kargalı olanlar değil de cıvıl cıvıl kuşlu olan beyaz tshirtler güzelmiş ama tshirt dediğin 2. yıkamadan sonra ağzı burnu kayar ve o yüzden 20 tl den fazlasını haketmediğini düşünürüm.
bunlarda bi emek var tabiki ama işte 50 tl üzeri fiyata ne kadar alıcı bulur bilemiyorum.

  • miss magara kadini  (04.04.17 17:13:09)
burası güzel satış yapıyor bildiğim kadarıyla. bir bakıp fikir edinebilir belki.

www.facebook.com
  • Phoebe  (04.04.17 18:04:29)
Çok tarzım değil ama günlük olarak alabileceğim t-shirt'ler. Bir kısmısı çok hoş gerçekten ama hehangi bir t-shirt'e ço çok önemli bir özelliği olmadıktan sonra ya da "Önemli iş toplantılarında giyerim, dolapta bulunaun" demedikten sonra 30 TL'nin üzerinde vereceğimi sanmıyorum. O zaman da bu kadar el emeğine yazık olur. Bir de t-shirt'leri çok eskitene kadar giyerim yıllar boyu. Boya dayanıklı bir şey mi, çıkan br şey mi bilmiyorum. Onun koruması sağlanır mı?

  • aychovsky  (04.04.17 21:12:29)
Standart kumas boyası.
Aşırı sicakda yikamayinca kolay kolay bozulmamasi lazım.

  • supermatik  (04.04.17 22:14:29 ~ 05.04.17 02:40:54)