Saçma ama yapsam mı?

Selamlar, annem, ben mutsuzum, hayatımda düzgün insanlar olmuyor diye çok üzülüyordu, seval abla (her ailenin büyü işlerine yatkın akrabası) demiş, belki de kısmetini kapattılar kızın. İşte daha önce bi tanıdığı bi çocuktan olaylı şekilde ayrılmış da sonra kızın 3 sene hayatına kimse girmemiş. Meğerse o çocuk gidip büyü yaptırmış kızın bahtını kapatmış, sonra Seval abla hemen devreye girip bi hocasına götürmüş kızı şakkk diye çözmüşler. Benim de öyle olaylı bir ayrılığım oldu da, o da akademisyendi benim gibi saçmalama anne dedim, bi de hayatıma kimse girmiyor da değil flörtleştiğim bi kaç kişi var da ah bu çok iyi birisiymiş demediğim için, hiçbiriyle sevgili olmuyorum sadece. Ben böyle deyince de nolur bi kere denesene geçiyor.

Geçen Seval abla yine aklına girmiş taaaa kilyosa gitmişler orda bi köyde bi hoca varmış, yıldıznameme bakmış ve tüm hayatımı anlatmış anneme, bilemiyorum artık önceden bilgi almış olmasın diye düşündüm de, annem kimsenin bilmediği şeyleri de söyledi diyor. Sonra da kati surette bahtımın kapalı olduğunu belirtip açılması gerektiğini söylemiş, ama benimki doğuştan kapalıymış öyle kimse kapatmamış hahah. Adam safranla yazdım diye 1000 tl kitlemiş 7 muskaya, ay nasıl kızdım, her muskayı 7 akar sudan gelen karışmış suya atıp yıkanacakmışım hahahaha. 7 nehri nasıl bulcaz ya dedim ki, 7 caminin gelen su da oluyormuş ne saçma ahahah. Napsam ya başımın etini yiyip duruyor, yapsan ölür müsün diye yapim mi? Biraz da bakın neler var diye yazdım şu büyü duyurusunu görünce aklıma geldi de eheh.

çok yazarım ama yazmayacağım, inanmayın böyle şeylere.

  • kurnaz  (25.03.17 15:12:07)
1000 lira gitmiş nasılsa yap gitsin.

  • nrmnm  (25.03.17 15:14:30)
Inanma da madem para verilmis filan yap gitsin. Nolcak.

  • kuehles blondes  (25.03.17 15:14:43)
bu işlere meyiliniz varsa, aman verdik gitti bir bakalım derseniz, o falcı, büyücü kandırır sizi bağlar kendine. anlattıkları ile merakınızı sömürür.

  • kurnaz  (25.03.17 15:15:27)
bence de yap ama sonra başka başka şeyler çıkarıp para isterse yemeyin artık.

  • cekilmis gayfe  (25.03.17 15:18:50)
Yıkanma kısmı ve akan 7 su olmasa eğlencesine ve annemi gönlünü kırmamak için yapardım. Elbette inanmayın ama anneniz taa kilyosa gitmiş ya sizin hayatınızın mutlu geçmesi için, onu bari kırmayın.

Nasıl anneyse yanında da 1000₺ var yalnız :)) O seval abla da paranın yarısını aldı ben diyim :p
  • medre  (25.03.17 15:20:24 ~ 15:21:48)
nasıl olsa ütülmüşsünüz ben olsam yapardım :D

  • elorelia  (25.03.17 15:22:02)
Büyü dedim de adam büyücü değilmiş, sosyete büyücüsü falan değil yani. Normal bildiğiniz cami hocası, dua yazıyormuş öyle kötü bir şey değilmiş yazdıkları. Mesela hocam şunun bahtını kapat, şunu karısından ayır falan desen yapmıyomuş. Saruman değil de gandalf işte :D

1000 tl olmasının sebebi de safran çok pahalıymış.
  • ave maria  (25.03.17 15:28:18 ~ 15:28:50)
1000 tl gitmiş yap bari

  • neo  (25.03.17 15:33:33)
Para gitmiş diye yapma daha beter olabilirsin bunu düşün.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (25.03.17 15:42:35)
bomboşş işler bombooş. yapma.

  • yuz kiloluk bir zenci  (25.03.17 15:50:27)
bir gün mühim mevkilere gelirsem bu insanlara ve müşterilerine tükettikleri oksijen için vergi koyucam.

edit: aynen ave maria akp benim gibiler sayesinde alkfjaslfaskfsalj.

başörtülü annelerimizin büyüsüne dil uzatıllar ya bunlar atayisss bunnar kominisssss!!! :D
  • otonomo  (25.03.17 15:53:45 ~ 15:58:52)
bence oraya gitmek istiyorum diyip adresi alıp şikayet et bir yerlere.

insanların dini, duyguları, korkularını sömürerek para kazananlar tam nefretlik.

Dilenciler de böyle, sosyal devletlerde bile tonla dilenci var. dolandırıcılık başka bir şey değil.
  • senolll  (25.03.17 16:09:58)
Kesin yap. Hatta cok özel degilse hocanin telini alabilir miyim meaajla?Benim icinde önemli bi durum var.

  • basubadelmevt  (25.03.17 16:19:40)
@basuba seni sevmeyeni sevdirme büyüsü yok, ben senin hikayeyi biliyorum :D ona cinci hoca bulmalıymışsın bu iyilik hocası asdadsdas.

@acemi ben de dedim ya :D
  • ave maria  (25.03.17 16:21:39)
Böyle şeylere pek inanmam ama yaşanmış örneğini bildiğimden lan acaba yoksa diyorum.

Sürekli ruhsal çöküntü yaşayan hatta Bakırköy'de yatıp tedavi gören teyzeme bir hoca senin evine muska koymuşlar, üstünde büyü var falan diyor.

Sonra buna birkaç şey tarif ediyor işte bunları yap ve uyu rüyanda muskanın nerede olduğunu göreceksin diye. Teyzem bunları yapıp uyuyarak rüyasında yatak odasının kapısını görüyor. Ertesi gün kapıyı kurcalıyorlar falan ve pervazının arkasında buluyorlar bu yazılı büyüyü. Sonra işte imha işlemleri falan yapılıyor. Hatta bizim buraya gelmişlerdi denize mi atmıştık neydi çocuktum tam hatırlamıyorum. Sonuçta kendisi düzeldi.
  • catch the arrow  (25.03.17 16:27:00)
@ave maria

Hayr ya benim is bitti tamamen.Baska bisi icin lazim, iyi bir sey zaten kastettigim.
  • basubadelmevt  (25.03.17 16:38:20)
İyi ki getirin buraya, üfliycem dememiş.

  • bigbadabum  (25.03.17 17:21:11)