Sabah kaçta devlet tiyatrosu gişesinde olmak gerekir?

Profesyonel sonunda Ankara'ya geldi ben de izlemeyi çok istiyorum. Sizce dokuzda gişede olsam yeter mi yoksa çok mu insan olur önümde ve internete açılmadan alamaz mıyım?

İstanbul'da sık sık oynanmasına rağmen 6:30 gitmiştim ve benden önce giden iki kişi vardı.
Bence bir gün erken uyanıp beklemeye değer.
İnternetten bir kere yakaladım imkansız değil ama zor.
  • mutekebbir  (24.03.17 22:57:57)
Bence 9dan önce orda olun çünkü hiç belli olmuyor ayrıca hangi gişede olacağınız da önemli (cüneyt gökçerde mesela daha az insan oluyor),bu arada gerçekten çok güzel bir oyun.

  • archery  (24.03.17 23:02:40)
İstanbul'da ben 4 defe izledim her seferinde 8.30 gibi gişede oluyordum her seferinde de almıştım bileti ama Ankara'ya yeni geldiyse kontrolsüz bir akın illa ki olacaktır, o nedenle baya erken gitmek şart. Yalnız şöyle bir şey var: Gişeler açıldıktan 15 dakika sonra internet gişesi açılıyor, o sürede de gişede biletler bitiyor ama biletlerin büyük bir kısmı blok satışla da bitmiş olabiliyor, o nedenle gişede sıraya girenlere fazla bilet kalmayabiliyor. Bunu da gözardı etmemek gerek.

  • angelus  (24.03.17 23:03:56)
on çeyrek kala Mithatpaşa caddesi üzerindeki 75.yil gisesine gidin. oradan aldım bugün, çok kişi bilmiyor orayı. hadi dokuz buçukta gidin garanti olsun.

  • nouma21  (24.03.17 23:50:27)