Sabiha Gökçen'den Maslak'a bir buçuk saatte gidiş

...toplu taşımayla mümkün müdür? Cumartesi 11:00'de uçak inecek. İstanbul'da yaşayan arkadaşlardan hangisine sorsam farklı şey söylediler. Kimi "4. Levent'e otobüs 40 dakikada gidiyor rahat yetişirsin" dedi, kimi "işi şansa bırakma Kartal metroyla aktarma yapa yapa git" dedi, kimi "imkansız, kesin taksiye bineceksin" dedi. Buraya da sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.

Bu arada, iett'nin sitesinde Sabiha Gökçen'den 4. Levent'e giden otobüsün (E-3) varış süresi iki saat diyor, bilen var mı? Metroda da aktarmalarda hiç beklemesem bir buçuk saati geçer galiba? Toplu taşıma iptal o halde benim durumda?

  • iraksak  (24.03.17 22:37:07)
@hellokopter, çok teşekkür ederim. evet, itü ayazağa durağı aslında gitmem gereken yer. o halde e-3'e binip 4. levent metroyla geçiyorum?

  • iraksak  (24.03.17 22:41:25)
metro veya express olmayan hicbir seye binme metro metrobus arti otobusle 3 saate yakin surede gittim tam tersini o da otobusun express olmayisindan dolayi oldu

  • tiredpanda  (24.03.17 22:50:46)
Havataş'a bin o otobüs çok geç geliyor bazen saati şaşıyor vs, havataş hiç şaşmaz. Leventten de taksiye bin 13 tl falan tutuyor üniversite.

  • ekaterina  (24.03.17 23:13:29)
çok teşekkürler, havataş o halde. oradan da taksi.

  • iraksak  (24.03.17 23:27:27)
Kesinlikle havataş ve taksi.

  • medre  (25.03.17 02:01:08)
Ben geçenlerde akşam 7 de bindim 8.30 da ordüada oldum. Gelirkende yine akşam 1 saatte geldi. İett

  • boran79  (25.03.17 02:53:41)