Sütyensiz mi gezeyim?!

Siyah, beyaz, ten rengi ya da başka bir renk fark etmez; transparan gömleklerin altına nasıl bir sütyen ya da askılı giymeliyim? Görselleyin beni lütfen.

www.gelinlikvekadin.com

modablog.org

sütyensiz tabi ki. ^^

  • safepassage  (22.03.17 17:07:23 ~ 17:07:31)
beyaz spor gömlek ise siyah
beyaz klasik gömlek ise beyaz sutyen.

imza ivana sert/bugünne giysem?

diğer renklere de uyarlayabilirsin.
siyahın içine her türlü siyah giy zaten.
  • elorelia  (22.03.17 17:09:29)
Ben siyah veya bordo büstiyer seviyorum bu tür gömleklerin içine.

  • fotrsapka  (22.03.17 17:09:51)
evet evet evet

  • nigeo  (22.03.17 17:10:25)
Siyahın altına beyaz sütyen giyme de, diğerleri olur.

  • peggy  (22.03.17 17:10:43)
çılgın mısın tabiki sütyensiz! sütyen kimmiş.

  • Bowie  (22.03.17 17:11:14)
Duyuru acayim derken çığır açmak olmuş bu. Süper başlık. Elo +1 diyorum

  • aksach  (22.03.17 17:14:36)
tek sütyenle mi giyeceksin, içine siyah bi askılı bluz giy.

  • beni taniyan yok bu sehirde  (22.03.17 17:21:35)
Artık 1000 tane mesaj gelir sana bu başlıkla :D

Transparan gömleklerle uyumlu giy. Siyah ise siyah, beyaz ise beyaz gibi.

Örnekler de şu :

www.modakentim.com

www.medyafaresi.com

www.akilsepeti.com
  • MaNOfTheYear  (22.03.17 17:25:35)
şu tarz şekilli braletler de olabilir.
fashiongum.com
cdn4.gurl.com
  • demoniclewinsky  (22.03.17 17:27:37)
gündelik giyimdeü, bu tip gömleklerin altına ince askılı bluz giyilir. transparan gömleğin altına sadece sütyen giyip dışarı çıkmak aptallıktan başka bir şey değildir bence.

benim etrafımdaki bütün kadnlar da bahsettiğim şekilde giyiniyor. hiç direk sütyen üstüne gömlek giyen birini görmedim.
  • mahone  (22.03.17 17:30:47)
gece için sordun heralde, gündelik giyim kısmına @mahone'a katılmakla birlikte eğer sütyenle giymek istiyorsan, beyaz gömlek için daha masum dursun istiyorsan beyaz sütyen, vamp olmak istiyorsan siyah sütyen. Siyah gömlek içinse her zaman siyah sütyen, isteğe bağlı bazen bordo da olabilir @fotrsapka doğru söylemiş.

  • ekaterina  (22.03.17 17:33:15)
Devlet dairelerine gidiyosan, vatandaşla, memurla muhatap oluyorsan altına askılı giyersin. ince saran, sırtı kapatmayan nbb marka askılılar güzel oluyor.

  • cabiday  (22.03.17 17:37:26)
Is ortamında giyilmez. Net.

  • aksach  (22.03.17 17:39:28)
göğüs ler iriyse sütyen omalı
ufak tefekse giyme.

  • jamswety  (22.03.17 17:52:01)
Nerede giyecegine gore degisir. Ben de iş için transparan gomlek + sütyeni uygun bulmuyorum. Bunun icine süslü bralet giyip işe gitmezsin mesela. Işyerine gore de degisir tabi. İş dışında örnegin gece giyeceksen beyazın içine beyaz da olur ama siyah sütyen ya da siyah bralet daha hoş olur. Siyah gomlegi ise sadece siyah sütyenle giymek lazim.

  • aquarium  (22.03.17 17:53:28 ~ 17:55:06)
Transparan gömlek + sütyen böyle giyilir.
Transparan şort ve tangayla harika bir uyum yakalayabilirsin.

  • Playground Love  (22.03.17 18:09:30)
meme bana çekici gelmiyor niyeyse. tek olayı gizlendirilmesi bence. ama seni sokakta sütyensiz görmek hoş olabilirdi

  • isimsiz uye  (22.03.17 18:47:54)
---anne mod on---
Üşürsün öyle, içine atlet giy!
---anne mod off---

bralet bence de.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.03.17 19:04:31)
İş yerinde gömleğin renginde bluzle giyilir. Mobilim anca linkteki örneği bulabildim.

m.n11.com
  • boyalı kuş  (22.03.17 19:48:13)
aramızda kalbi olanlar var, lütfen duyuru acarken bunu göz önünde bulundurun.

transparan icine siyah disinda giyilmesini uygun bulmuyorum. beyaz ya da kirmizi bordo tonları cok ucuz görünüyor.
  • thewizardofearthsea  (22.03.17 19:50:24)
Türkiye'de olduğunu hatırlatayım. Ne giyersen giy, farketmeyecek.

  • stewie  (22.03.17 19:58:05)
Ten rengi

  • isimmisimyok  (23.03.17 07:39:34)