[]

geceleri akk'nin sayılmaması durumu

gece 2:00'da internet kullanımı akk'ye dahil edilmiyormuş, peki akk'si dolmuş bir aboneliğin hızı tekrar eski haline gelir mi?
 
hayır.


  • harzem  (21.03.17 02:01:31) 
akk dolmasına rağmen arada bir hız geri geliyor ama tamamen rastgele sanırım. mesela benim akk ilk hafta dolmuştu ama son 4-5 gündür yine full hız kullanıyordum. şimdi yine düştü gerçi. neredeyse her ay böyle oluyor arada bir.


  • rotten head  (21.03.17 02:46:38) 
uydunet uyku yok paketinde gece 12-9 arası akk ye sayılmıyor.
Akk dolduğunda 12-9 arası hız eski haline dönüyor.

  • eksimeksi  (21.03.17 03:22:31) 
Superonline gece kuşunda 12-6 arasi akkden sayilmiyor ama dolduktan sonra o saatlerde de yavas. Mayis ayindan itibaren de(eger sozlerinde dururlarsa) tum servis sağlayıcılarda olmak üzere gece hem akkden yemeyecek hem de akk dolsa bile gece normal hizda devam edecek.


  • nundu  (21.03.17 08:40:33) 
Daha başlamadı o, başlarsa ve akk bitmişse normal hızında alacaksın. 20yse 20"


  • sutlu nescafe  (21.03.17 08:46:35) 
en geç 1 mayıstan itibaren başlayacak denildi bu durum için. 1 mayıstan önce başlayan olacağını sanmıyorum :)


  • washe  (21.03.17 12:49:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.