Selanik Yancıları

Günaydın Marco Pololar,

Önümüzdeki haftalarda bi haftasonu eşim ve ben bi Selanik yapalım diyoruz. Otobüsler çok pahalı, tur otelleri de çok şehir dışında olduğu için kendi arabamızla gidelim veya giden birilerine yancı olalım diyoruz.

Bize yancı olmak isteyen veya kendi aracıyla gidip bizi yanına yancı kabul eden var mıdır?

ben yancı olurum arabaya uluslararası ruhsat almanız gerek bu arada.

  • cekilmis gayfe  (16.03.17 10:03:50)
Otobus 75 lira degil mi Metro ile? Ben Sofya'ya oyle bir paraya gitmistim. Selanik de ayni para diye hatirliyorum.

  • Traveller  (16.03.17 10:05:32)
@cekilmis gayfe yanına 1 kişi daha al yarı yarıya bölüşelim. ehliyet sorun değil.

@Traveller şimdi metronun sitesinden baktım 124 € diyor. pardon 124 TL'miş, kafa gitti. bence yine pahalı.
  • ruhu sarisin  (16.03.17 10:24:33 ~ 10:43:25)
124 euro değil 124 tl.

  • Playground Love  (16.03.17 10:37:52)
www.eksiduyuru.com

irtibatı koparmayalım, gezi sonrası bilgi verirsen çok sevinirim.
  • prompter  (16.03.17 10:42:44)
@prompter sorularına cevaplar;

1. kesinlikle otel rezervasyonu şart.
2. hangi araçla gideceksen onun evraklarını beyan etmen gerektiğinden arabanın ruhsatı ve yeşil sigortayı gösteriyorsun vize başvurusunda.
3. çocuk için evrakların birer kopyasına ek olarak masrafları senin karşılayacağına dair dilekçe, vukuatlı nüfus kayıt örneği ve muvafakatname (anne baba ile seyahat etse bile) gerekiyor.
  • ruhu sarisin  (16.03.17 10:46:36)