[]

En Müşteri Dostu Rent-A-Car Firması

Selam,

Enterprise nasıldır mesela?


 
Son iki kiralamamda enterprise kullanıyorum, gayet iyi. Alamo üzerinden fiyat alın ;)


  • fin  (16.03.17 07:00:10) 
turk telekom prime için de enterprise indirimi var. haberiniz ola.


  • bir ileti paylastim  (16.03.17 10:06:50) 
Ben de Enterprise'dan kiraladım en son, başımdan geçenler şurada (git: 1166856)

Ondan önceki de Central'dendi, Polo kiralamıştım ilk müşterimizsiniz diyerek Leon verdiler, onda da sorun çıkınca Passat'la çıktım havalimanından :D
  • chicha  (16.03.17 10:32:04) 
Budget, vodafone red indirimi de var.


  • ekaterina  (16.03.17 10:39:00) 
Garenta'yı dene derim. Budget ile Avis ebesinin örekesi kadar fiyat çıkarmaya başladı. En son 1 hafta önce Garenta'dan CLIO ICON 1.5 90 Dizel Otomatik araç kiraladım, 90 TL verdim.

Edit: Turkcell Sarı Kutu'ya %50 indirim yapıyorlar. 230-250 TL civarında Mercedes'i 135 TL'ye teklif etmişlerdi. Hala devam ediyor.
  • Polaroid  (16.03.17 12:30:18 ~ 12:31:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.