[]

kariyer net de şunlar ne demek ? ik cı arkadaslar varsa sevinirim

başvuru görüntülendi ne demek ? buna tıklayınca arama sonuçlarında görüntülenme sayısı diye de bir şey çıkıyor bu nedir ?
 
ilanı veren firma başvurunu gördü demek :)


  • leo78  (15.03.17 22:46:09) 
ikcı değilim ama söyleyeyim,
başvurduğun firmaların da filtreleme seçenekleri var. filtrelenen adaylar arasında listelendiysen, mesela 1. sayfada, ikcı da buraya bakıyorsa başvuru görüntülendi oluyor. eğer başvuruna tıklar da cv'ni incelerse cv'in görüntülendri diye mail de geliyor zaten.

  • veritaslibertas  (15.03.17 22:46:25) 
o kadar kez filtrelerden geçerek listelenmişsin demek. atıyorum ilan şartından biri 5 yıl tecrübedir. ilgilenen firma görevlisi 5 yıl tecrübelileri filtreler ve sistemde senin 5 yıl tecrüben gözüküyorsa filtreden geçerek listede yerini alırsın. bundan sonraki aşama özgeçmiş görüntülendi, onun adı üstünde zaten.


  • seksli harf  (15.03.17 22:47:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.