Oy ve ötesi sandık müşahitliği

Bu seçimde de görev alacaklar mı? Daha önce görev alan varsa özelden yeşillendirsin

ben daha önce görev aldım.

oy ve ötesi bu seçimde görev almayacağını açıkladı (dedi bir arkadaşım).
  • dahinnotha  (14.03.17 21:12:38)
daha önce görev aldım. sandık başkanı ve partili üyelerin pasifliğinden dolayı baya bir zorlandım. gün içinde arkadaşını otogardan almaya giden x parti üyesi, evinden börek getiren y parti üyesi, sigara içmeye çıkıp 1 saat ortalıktan yok olan sandık kurulu memuru... müşahit olmama rağmen aktif bir biçimde rol aldım. gün sonunda sayımı izleyen vatandaşlar zarfları filan açmaya başladı. öyle bir ortamdı yani. hepsini teker teker uyardım.

oy ve ötesine gelirsek bu referandumda aktif olarak görev almayacaklar. gönül verdiğiniz partinin müşahiti olun dediler hatta. parti üyesinin olduğu yerde müşahite gerek yok bence. hayır ve ötesi diye bir oluşum gördüm. haziran hareketi ile bağlantıları var sanırım. yani tam bağımsız değil. onun dışında daha aktif görev almak için sandık kurulu üyeliğine başvurmanızı öneririm.
  • mind mischief  (14.03.17 21:18:38)
  • shubulubapshubaptishaluva  (14.03.17 21:22:41)