Göğüs bandı vs akıllı bileklik

Nabız ölçmeyen bir akıllı bilekliğim var, basit bir şey ama sporda işimi görüyor o anlamda memnunum. Yanına bi nabız ölçen göğüs bandı alacaktım, 100-150'den başlıyor, üst sınır yok zaten :)

Şimdi baktım, Xiaomi Miband 2'yi 23$'dan satıyorlar. Gögüs bandıyla uğraşacağıma komple nabız ölçerli akıllı bileklik almak daha mı mantıklı sizce?

xiaomi miband kullanıyorum ve çok memnunum, kullanışlı bir alet. Bence de göğüs bandına gerek yok fiyatlar boyleyse.

  • sefil  (14.03.17 16:41:19)
mi band 1s var bende de. çok memnunum. fiyatı da daha uygun 60 tlye aldım hepsiburada'dan. saat de ekran da olsun istiyorsanız 2 alın tabi. ben analog saat de kullandığımdan onu almadım.

  • veritaslibertas  (14.03.17 16:45:54)
Koşuda falan kullanacaksan bilekten ölçüm genelde pek sağlıklı olmuyor yalnız.

  • arnold schwarzeneger  (14.03.17 16:57:08)
Göğse takılan nabız bantları anlık nabzını ölçtüğü için daha performanslı. Miband öyle değil. Düğmeye basıcan da ölçecekte falan da filan da.. Tabi birde efor esnasında bileğinde hareket edecek. Yani bende çin malı bişey var miband ayarında, tüm gün ölç desem bile 10 dk da bir ölçüyor, strava runtastic vb programlarla senkronize olamıyor... Yani uğraştığına değmez. Git göğüs bandı al yapıştır.

  • Bowie  (14.03.17 16:58:51)
misfit bileklik 2

kesinlikle bunu araştır. her şeyi halledersin akıllı telefonun da varsa eğer.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (14.03.17 17:18:00)